Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Güçlü bir otomasyon yazılımı - Girder

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #301516 20-05-2008 06:06 GMT-1 saat    
Windows işletim sistemi için çok güçlü ve büyük işler başaran bir otomasyon yazılımıdır. Yazılım şuanda günümüzde en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows işletim sisteminde birçok büyük ve güçlü işler başaran bir yazılımdır, yazılım sayesinde daha önce yaşamadığınız bir otomasyon keyfini ve otomasyon kalitesini bu yazılım sayesinde yaşayacaksınızdır. Öncelikle otomasyonun ne olduğunu öğrenelim;
Otomasyon, bir işin insan ile makine arasında paylaşılmasıdır. Toplam işin paylaşım yüzdesi otomasyonun düzeyini belirler. İnsan gücün yoğun olduğu otomasyon sitemleri yarı otomasyon, makinenin yoğun olduğu sitemlerde tam otomasyon olarak adlandırılırlar.

Ve işte yazılımımız olan Girder 5.0.523 Beta ne işe yarıyor, Girder 5.0.523 Beta Winamp, Windows Media Player gibi medya yazılımlarını daha doğrusu bu yazılımlar dışında bu medya yazılımları dışında daha birçok yazılımı bunlar gibi yazılımları uzaktan yönetmenize olanak sağlayan başarılı bir yazılımdır.

Ayrıca yazılım ile Wireless veya kızılötesi bağlantıyla koltuğunuza yaslanıp içeceğinizi yudumlarken de medya programlarınızı kontrol altınıza alabilir ve dilediğiniz gibi uzaktan yönetebilirsiniz. Yazılım sayesinde ev sineması sistemleri ile bütünleşmiş bir şekilde birleşmiş olan bilgisayarlarınızı bile kontrol etmenize olanak sağlayan harika bir yazılımdır. Bu harika program ile artık bilgisayarınızı yönetmeniz için gerekli kumandanızın olması yeterli. Size gerçektende büyük bir kolaylık sağlayacak bir yazılımdır.

Yazılımı kullanmak için size bu işleri sağlayacak bir kumanda ve bir tane de klavye lazım.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) otomasyon indir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <