Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Resim indirme programı - GrabJPG

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #301803 21-05-2008 15:19 GMT-1 saat    
Aklınızdaki resmi fazla aramayın, GrabJPG sizin yerinize o resmi çok kısa zamanda bulur. Yazılım bir internetten üzerinden dosya indirme yöneticisidir. Yazılım diğer alanındaki rakipleri gibi her dosyayı indirmez yazılım resim dosyalarını sisteminize indirmek için tasarlanmış son derece başarılı ve işini en iyi şekilde ve de hızlı bir şekilde gerçekleştiren profesyonel bir resim indirme yazılımıdır. Yazılım ile istediğiniz resmi arayın, bu arama tabi ki de çok kısa sürecek resminizi bulun ve gene hızlı bir şekilde indirin!...

Peki yazılım nasıl kullanılır yani yazılım ile nasıl dosya yani resim indirilir; Yazılımın atama kutucuğuna indireceğiniz resmin bir anahtar kelimesini ya da bir web sayfasının adını yazıp, işlemi onayladıktan sonra GrabJPG resimleri toplamaya başlar. Artık tek tek sitelerden resimleri toplayıp zaman kaybına son. Bu yazılım sayesin de artık resimler direk önünüzde size sadece içinden istediğinizi beğenmek ve sisteminize indirmek kalıyor. Hızlı ve pratik bir şekilde internetten resimler indirebilirsiniz. Kullanımı kolay harika bir yazılım...

Yazılım üstelik kullanımı da üstün bir kolaylıktır. Yazılım sayesinde üstün bir kolaylıkla istediğiniz resimleri elinizde bulunduracaksınız. Ara yüzü her kullanıcının kolayca kavrayabileceği bir ara yüzdür, kimseye herhangi bir kullanım kısıtlaması ya da kullanım zorluğu çektirmez, dileyen her kullanıcı rahatlıkla yazılımı kullanabilir.

Genel Özellikleri:
- İndirilen resimleri web tarayıcınızda ya da resim görüntüleme programıyla açabilirsiniz.
- Program ayarlarında resim yükseklik/genişlik bilgileri, dosya boyutu, indirme dizini, isim verme, küçük resim boyutu değiştirilebilir.
- Milyonlarca resim indirebilirsiniz: Yüz, bin değil milyonlarca resim indirebilirsiniz. Program web sitesi olmadığı için internetten doğrudan resim araması yapar, inceler ve indirir.
- GrabJPG web sitelerini ziyaret etmez sadece resim taraması yapar.
- Kolay kullanımlı ara yüz.
- Sabit diskinizde indirdiğiniz resimleri koleksiyon halinde oluşturabilir.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) indirici İndir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <