Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Sabit disk bölme - Paragon Partition Manager

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #302549 24-05-2008 19:04 GMT-1 saat    
Bu kusursuz ve kalitesini dünyaya kanıtlamış olan yazılımla sabit diskinizi istediğiniz şekilde bölebilirsiniz. Bu harika program, elinizdeki, bilgisayarınızda bulunan sabit disklerin yani hard disklerinizin yedeğini alarak, bütün sürücülerin bölme işlemini pratik hızlı ve kusursuz bir şekilde %100 hatasız olarak yapmaktadır. Sadece bu kadar mı tabi ki de hayır, bu özellikleri ile kalmayan harika yazılım, sabit diskleri optimize ederek sabit disklerinizin hızlı ve dengeli çalışmasını sağlamaktadır. Bölme işlemini de çok hassas bir şekilde gerçekleştiren bu yazılım ile veri kaybı yaşamadan sabit disk bölünme işi tamamen işletim sisteminden izole ederek yapmaktadır.

İster istemez herkes de bir sorun yaşanır bu sorun sabit diskte yer bulamama sorunu işte bu sorun her kullanıcının başını fazlasıyla ağrıtır. Sabit diskinizin sürücülerinden birinde yer kalmayabilir bu açıklığı bu yazılımla kapatabilir ya da sürücülerinize fazlasıyla yer açabilirsiniz. Yazılım gerçektende konusunda başarılı ve işini bilen kaliteli bir yazılımdır. Bu durumlarda birçok kullanıcı sistemini yeniden kurar ve gerçektende baya uzun bir yoldur bu, artık sisteminizdeki bilgilerden mahrum kalmayın.

Ayrıca yazılım sayesinde bölmek istediğiniz sürücüyü hiçbir korkuya kapılmadan bölebilirsiniz, yani korkunuz ver kaybı olabilir korkusu asla olamasın yazılım asla herhangi bir veri kabına uğratmayacaktır sizi, sizin iyiliğinizi ve sisteminizin iyiliğini düşünen bir disk bölme yazılımıdır. Bölme işlemini veri kaybı olmadan yapmaktadır. Bootable CD ile bozulmuş işletim sistemini tamir edebilmektedir. Bu özellikleriyle tam bir harikadır, işte yazılımın diğer özellikleri;

Genel Özellikleri:
- Sabit disk bölme büyüklüklerinin değişimi, hedef sabit disk büyüklüğüne göre mümkündür.
- Sabit disk'te oluşan kötü alanları izole edebilme veya onarabilme yeteneğine sahiptir. Ancak bu onarma % 100 anlamda olmamaktadır. Kötü alanları izole ederek sabit diskin verimli ve yüksek kapasite ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır.
- Özgün UFSD teknolojisi ile, sabit diskinizde herhangi bir bölümü gözden geçirebilektedir.
- Yazılım, yeni-yeniden şekillendirme teknolojiyle, NTFS işletim sisteminde [rebooting] Windows olmadan bölme yapmak imkanı sağlamaktadır.
- Özgün akıllı bölme teknolojisi ile, hemen hemen tüm hard diski bölmek için, verinin tek bir baytını bile kaybetmeden operasyonlarla bölmektedir.
- Yenilikçi BTE teknolojisi ile, görünüm modunu değiştirmeden sabit disklere biçim vermektedir.
- Yazılım, sistem bölmesiyle operasyon yapmak için disket veya cd'den bilgisayarı kurmak zorunda bırakmamaktadır.
- Bölme yönetmeni, windows algoritmaları ile uyumlu olan kendi algoritmalarını kullanmaktadır.
- Yazılım, işletim sisteminden tamamen izole edilir ve ayrı ayrı çalışabilir.
- Çabuk kopya modu, varsayılan olarak kullanılmaktadır. Bu mod yazılımında, kopya edilecek sektörler, veri saklama sektörleri ön plandadır.
- Kötü kopya modu, kullanılmamış olan ve kaynak bölme/sabit diskin tüm sektörlerini kopya edebilmektedir. Bu mod, kullanıcıya bölme-bounded yazılımla, bölme/sabit diskleri kopya etmek için yararlıdır. Yazılımları kopya edebilmekte veya herhangi bir dosya sisteminin bölünmesini sağlayabilmektedir.
- Fonksiyonu yeniden şekillendirmeye müsaittir. Bölme durumunda hedef bölmesi büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) disk bölücü indir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <