Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

LG Shine

lg shine ke970 mp3 programı indir

Forumlar / Teknoloji / Cep Telefonu

 
> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6060 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #304255 07-06-2008 15:46 GMT-1 saat    


LG Shine (KE970), yekpare metal ve parlak gövdesi ile sıradışı görünmek isteyenlere bu duyguyu yaşatan bir ürün. Sahip olduğu bu duruşu kullanışlılığı ile de birleştiren ürün; eski Türk filmlerinde sık tekrarlanan “güzel olduğunuz kadar akıllısınız da” iltifatını hak ediyor.

Telefonu elinize alır almaz dikkati çekecek ilk nokta kapalı durumdayken ayna olan ekranı. Görüşmeye girmeden önce saçınızı ve makyajınızı hızlı bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayna özelliğinin, bayanlar için mi yoksa erkekler için mi daha önemli olduğu, ürünü satın alan kitledeki bay ve bayan sayısı incelenerek anlaşılacak gibi duruyor. Telefonu daha havalı kılan ise ekran etkinleştirildiğinde aynadan ekrana dönüşme anı. Boyut değiştiriyormuş gibi bir his veren bu özellik, ekran açılınca ortaya çıkan görüntüyü bir an için sizin diğer yüzünüz gibi algılatıyor.

Metal olan dış yüzeyi ve ön tarafın nerdeyse tamamını kaplayan ayna ekranı, getirdiği sıradışılığa ek zahmeti de ekliyor. Bu yapısından dolayı eldeki teri, yağı çok kolay üzerinde tutabilen ürün, yedekte bir silme bezini devamlı taşımayı da zorunlu kılıyor. Sürgülü kapak tasarımına sahip olan ürün, metalin de verdiği ağırlıkla açılıp kapanırken herhangi bir oynama ya da gevşemeye izin vermeyerek güçlü bir duruş sergiliyor.

LG Shine, 13.7 mm inceliğine rağmen ele oturuşu ve hissediliş olarak plastik akranlarına göre çok daha fazla etki bırakıyor. Metal gövdeden kaynaklanan ağırlığı, adeta taş yerinde ağırdır dercesine ürüne fazladan değer katıyor.

Ürün yüzükoyun masaya yatırıldığında kendini gösteren 2 megapiksel çözünürlükteki kamerası, kenarda bulunan kamera butonları ve metal gövdesinin etkisi ile tıpkı bir kompakt dijital fotoğraf makinesini andırıyor. Her ne kadar cep telefonlarında 3.2 megapiksel standardı yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlasa da bu incelikteki bir telefon için bu özellliği alkışlamak gerekiyor.

Işıklı ortamlarda görüntü kalitesi yüksek fotoğraflar çekebilen LG Shine, otomotik odaklama konusunda da başarılı performans gösteriyor. LED flaşı, uzaktan çekilen resimler de etkili olmasa da yakın çekimlerde fayda sağlıyor. Schneider Kreuznach lense sahip olan ürün, lensin yanında bulunan minik ayna ile kendi kendine resim çekmeyi de olanaklı hale getiriyor.

Kameranın sahip olduğu özellikler arasında ise; odaklama ayarı, zamanlı çekim, renk efektleri ekleme, beyaz ayarı ve ardarda çekim de bulunuyor. Video çekimini de destekleyen kameranın, dijital zoom özelliğini sadece video çekerken kullanması ise hayal kırıklığı yaratıyor.

Ekranın hemen altında bulunan mini döner çark, menüde dolaşmayı sağlarken biraz yavaş olması ile dikkat çekiyor. Tamamen düz olan tuş yüzeyi arada sırada parmakların yanlış tuşlara doğru kaymasına neden olduğu gibi, sürgülü telefonların çözülemeyen; tuş takımı için ayrılan yer sorunu, bu üründe de sonuca ulaştırılamamış.

MP3, WAV, AAC, AAC+ ve AAC++ formatlarını destekleyen MP3-çalar özelliği kolay kullanılabilirken, equalizer, çalma modu ve karışık çalma işlevlerine de sahip.

2GB'a kadar genişletilebilir microSD harici belleği de istenirse ürüne tatmin edici miktarda medya eklenmesini sağlıyor. Harici belleğin, kendine özel yazılım kullanmadan, parçaların doğrudan sürüklenip bırakılmasını mümkün hale getirmesi de kullanım kolaylığını artıran diğer bir özellik olarak göze çarpıyor.

USB bellek gibi de kullanılabilen ürün, üzerindeki belge okuyucusu ile PDF, Word, Excel ve PowerPoint gibi belgeleri okuyabiliyor. Dünya saatlerini gösteren uygulaması da çok sık uluslararası seyahat eden kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Telefon normal kullanım koşullarında iki güne yakın pil süresine sahip.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...

barmel(yedek:D)

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 94 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 26-07-2007 16:33

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#332036 18-06-2009 06:41 GMT-1 saat    
Baya güzel birşey olmuş bu yaa. Paylaşım için saol

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <