Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Videoları flashlara çevirin - ADShareit Video to SWF Converter

en basarılı swf converter

Forumlar / Teknoloji / Ücretsiz Programlar

 
> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #304654 10-06-2008 12:36 GMT-1 saat    
Videolarınızı flash dosyalarına çeviren harika bir yazılım, işte ADShareit Video to SWF Converter professional sürümü ile kullanıcısının karşısında... Yazılımın bu sürümü pro yani professional sürümüdür, yani profesyonel kullanıcılara hitap eden ve birçok gelişmiş özellik yeni özellikleriyle dolu dolu bir yazılım haline gelmiş harika bir dönüştürme yazılımıdır, yazılımın diğer Lite sürümünden hatırlayacaksınız ne işe yaradığınız, popüler video formatlarını SWF dosya formatlı flashlara çevirebilen başarılı bir yazılımdır...

İşte yine harika bir yazılım ile siz sevgili kullanıcılarımızın karşısındayız, bu harika yazılım video ve flash ile alakalı bir yazılımdır. Yazılımı en çokta video ile ilgilenen ve bu videolarını daha başka ortamlarda görüntülemek isteyen kullanıcılar için tavsiye ediyoruz, yazılım sayesinde birçok popüler dosya formatındaki videolarınızı kolaylıkla SWF formatına yani oynatılabilen flash dosyasına çevirebilirsiniz. Gerçektende bu konuda oldukça başarılı ve kendisini kanıtlamış bir yazılımdır.

Evet, yazılım ile birçok popüler video dosya formatını kolaylıkla Macromedia Flash programında çalışabilen SWF formatındaki flash dosyalarına çevirebilirsiniz. Peki, bu bahsettiğimiz popüler video dosya formatları nelerdir, isterseniz onları bir göz atalım önce, yazılım AVI, MPEG, WMV, ASF, RM, RMVB, QT, MOV, MP4, GIF gibi biçimlerdeki video ve animasyon dosyalarınızı SWF dosya formatındaki Macromedia Flash programı aracılığı ile çalışabilen flash dosyalarına çevirebilirsiniz.

Sadece bu kadarı bu yazılımın size sunduğu özellikler değildir, yazılım ile hareketli resim tutkunlarına da bir sürprizimiz var, yazılım sayesinde kolaylıkla hiç zahmet çekmeden birkaç adımlar birbirinden güzel hareketli resim olan GIF'lerde oluşturabilirsiniz, sadece bu kadar da değil, istediğiniz videolarınıza istediğiniz efekti uygulayabilirsiniz, birçok özelliği bünyesinde barındıran başarılı bir video aracıdır.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) dönüştürücü indir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <