Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Picture Resize Genius

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #305235 18-06-2008 16:35 GMT-1 saat    
Sahip olduğunuz resimlerin ebatlarını düşürebilir dilerseniz metin ya da filigran ekleyebilirsiniz. Program ile sisteminizde barındırdığınız resim/grafik'lerin ebat değerlerini düşürebilir ya da diğer bir özelliğini kullanabilirsiniz, yani resimler üzerine metin ya da filigran ekleme özelliğini. Kolay kullanım özelliği sayesinde gönlünüzde taht kuracak başarılı bir düzenleme aracıdır.

Boyutu çok büyük resimlerin ebat değerini düşürmek oldukça zordur özelliklede format değişimi yaparak ya da düzenleme programları ile düşürmek çok zordur çünkü resimlerin ebatlarını düşürürken kalitesini de düşürmüş olursunuz, ama program sadece resimlerin sadece ve sadece ebat değerleriyle ilgilenen bir yazılımdır resimlerin kalitesinde bir bozukluk olmaz.

Eğer bir düzenleme aracı kullanıyorsanız bu programı da kullanmanız çok fazla zor olamayacaktır, yani resim düzenleme programlarını kullanan bir kişi bu programı da rahatlıkla kullanabilir.
Program çok küçük boyutlu her kullanıcıya hitap eden bir yazılımdır tam bir kota dostu yazılımdır, program zaman kısıtlamalı bir yazılımdır zaman kısıtlaması 30 gündür 30 gün sonunda programı kullanamazsınız, Ayrıca kullanımı da oldukça kolaydır her isteyen kullanabilir. Programın dili tamamı ile Tükçe'dir.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <