Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

iNetFormFiller Free

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #307828 07-07-2008 17:32 GMT-1 saat    
Tarayıcıları ile popülerliğini arttıran yazılım olan iNet'in tarayıcı eklentisi. İnet birçok yazılım üreterek ismini duyurdu ve de hala dünyaya ismini duyurmaya devam ediyor, bu yolda büyük işler başaran ve büyük ilerlemeler kat eden bir yazılım firmasıdır, bu firmada yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken bir inet serisinden birine sahip olmak.

İNet birçok yazılım ile hala yayın hayatına devam ediyor. Birçok yazılım ile adını duyuran harika bir firmadır, tarayıcıları, internet araçları, eklentileri, parola araçları, şifreleme araçları, güvenlik araçları, evebeyn araçları, özelliklede bu harika yazımlar üreten tecrübeli yazılım firması dünyaya ismini internet araçları ile duyurmuş bir yazılımdır. Özelliklede sürekli kendine büyük rakipler edinen bir yazılım firmasıdır.

Yazılım tarayıcı yazılımlarında en çokta internet Explorer ile yarışan bir yazılımdır. İnternet dünyasında yanı bilgisayar dünyasında dünyada artık bir marka haline gelemeye çalışan buna hazırlanan harika bir firma, bu firmanın yazılımlarını sizde denemek ister misiniz? O halde bu yazılımı denemelisiniz…bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <