Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Nokia E90 Communicator

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6060 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #311496 24-07-2008 06:17 GMT-1 saat    
Ürüne Genel Bakış

Artısı: Nokia E90 Communicator, içinde Bluetooth, Wi-Fi ve GPS barındırıyor. İş kullanımda çok işlevsel olabilecek komünikasyon ve verimlilik özelliklerine sahip. Ayrıca Symbian alt yapılı bu akıllı telefon, tam boy QWERTY klavye ve 3,2MP kameraya sahip.

Eksisi: Nokia E90'in hoparlör sesi biraz zayıf. Ayrıca hantal ve ağır bir yapıya sahip.

Sonuç: Nokia E90 Communicator, boyutunun büyüklüğü orantısında özelliklere sahip. Özellikle iş hayatı kullanıcılarının ihtiyaçlarını tatmin etmeye yönelik tasarlanmış.

Özellikler
Nokia E90 tam bir yük atı. Akıllı telefon, ardındaki beyin gücünü Symbian OS 9.2'den (60 Serisi 3. Sürüm) alıyor ve iş kullanıcısı için birçok uygulama barındırıyor. Quickoffice sayesinde Microsoft Word,Excel ve Powerpoint dosyalarını görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Nokia N90 ayrıca içinde Nokia Team Suit barındırıyor. Daha önce ilk olarak Nokia E65'de gördüğümüz Nokia Team Suit, 'takımlar' oluşturmanızı ve üyeler, konferans arama numaraları, konferans arama PIN'leri ve web sayfaları tanımlamanızı sağlıyor. Diğer yazılımlar ve PIM araçları içlerinde Adobe Reader, Zip Manager, bir takvim, notlar, hesap makinesi, saat, ses kayıt, ve döviz dönüştürücü barındırıyor. Elbette Symbian platformunun açıklığı sayesinde birçok üçüncü parti uygulama da erişim şansı sağlanmış oluyor. Nokia E90, kullanıcının erişebileceği 128 MB hafızaya ve 2GB'a kadar microSD destekleyen kart yuvasına sahip.

E-mail yeteneklerine gelince; Nokia E90, Microsoft Exchange Server, POP3,IMAP ve SMTP hesaplarını destekliyor. Ayrıca E90'ın yetenekleri arasında dört-bant, hoparlör, konferans görüşme, hızlı arama, sesli komut ve VoIP desteği bulunuyor. E61'de olduğu gibi E90'ın içinde de yazılı mesajları sesli okuyabilen bir araç da var. Adres defteri hafıza elverdiği kadar veri barındırabiliyor. Her bir giriş çoklu numara, e-mail adresi, iş ve ev adresleri, URL ve bunun gibi bilgiler barındırabiliyor.

Nokia E90'ın üzerinde 3.2 MP, flaşlı, otofokuslu ve video çekebilen bir kamera bulunuyor. Fotoğraf modundayken birçok sahne ve imaj kalitesi seçeneğine sahipsiniz. Ayrıca ISO, kontrast ve renk tonlarıyla da oynayabiliyorsunuz. Video modunda ise kullanıcı ayarları bu kadar geniş seçenekler sunmuyor. Yine de iki sahne modu (otomatik ve gece) ve beş video kalitesin seçme hakkına sahipsiniz.

Fotoğraf kalitesi ortalamanın altında. Flaşa rağmen fotoğraflar biraz karanlık ve grileşmiş bir tonda çıkıyor. Video klipler de biraz karanlık gözüküyor.

Son olarak E90, içinde güzel bir müzik çalar barındırıyor. MP3 ve AAC, dosyalarını çalabilen akıllı telefon; şarkıları, sanatçı, albüm, tür veya besteci olarak ayırabiliyor. Ayrıca cihazın üzerinde kendinize çalma listeleri ayarlayarak bunları karışık veya tekrar modlarıyla çalabiliyorsunuz. İçinde bulunan ekolayzır, müziğinizi ayarlamanızı sağlıyor. Videoları görüntülemek için RealPlayer kullanan E90; MPEG-4, MP4, 3GP, RV, RA, AAC, AMR ve MIDI formatlarını oynatabiliyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...

école405

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 809 ileti
Yer: ErCiYeS eTeKlErİ
İş: ÖğReNcİ
Kayıt: 09-06-2007 06:40

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#312654 27-07-2008 07:51 GMT-1 saat    
çoook güzel bir telefonnn

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

[center]

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Grubu-.-.-.msn:[email protected]

barmel(yedek:D)

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 94 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 26-07-2007 16:33

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#332026 18-06-2009 06:40 GMT-1 saat    
Baya güzel birşey olmuş bu yaa. Paylaşım için saol

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <