Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

MessengerDiscovery ile Web Kamerası Görüntüsünü Kaydetme

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6060 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #312803 28-07-2008 06:20 GMT-1 saat    
MessengerDiscovery Live 1.5 ile birlikte "Web kamerası kaydetme" özelliği de geldi. Size kamera açan kişilerin görüntülerini kolayca kaydetmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

Konuşma penceresinde kişinin kamera görüntüsünün aldında yer alan web kamerası kaydetme (Record Contact Webcam) tuşuna tıklayın.Bir pencere açılacak ve size kaydetmek istediğiniz alanı seçmeniz gerektiği söylenecek.Kişinin kamera görüntüsünü çerçeve içine aldıktan sonra "Kaydet" tuşuna basmalısınız.

Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi "Sıkıştırma" yöntemi olarak 'Cinepak Codec by Radius" seçeneğini seçip "Tamam" tuşuna tıklayarak kaydetme işlemini başlatabilirsiniz.Küçük bir pencere daha açılacak ve başlayan kaydetme işlemi ile ilgili olarak size bilgi sunacak.Kaydetme işlemini sonlandırmak için "Durdur" tuşuna basmalısınız.

İşlem sona erdikten sonra aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız."Video dosyasını varsayılan oynatıcıda aç..." seçeneğini kullanarak yeni kaydetmiş olduğunuz video'yu izleyebilirsiniz. (Genelde Windows Media Player, Winamp ile birlikte açılır)

"Dosyayı konumdan aç..." seçeneğini kullanarak video dosyasının bulunduğu klasöre gidebilirsiniz. Varsayılan olarak "Belgelerim\Videolarım\Webcam Recordings" klasöründe yer alır.

Eğer uzun süreli bir kayıt yaptıysanız ve dosya boyutu fazla büyük olduysa, bir video dönüştürücü program kullanarak video dosyasını daha az yer kaplayan bir video formatına dönüştürebilirsiniz. (mpg, divx, wmv vb.)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...
> 1 <