Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

17 yaşında ölüm

> 1 <

göz_ya$ı

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 980 ileti
Yer: cehennemin çıkmaz yolları
İş: öğrenci
Kayıt: 25-06-2008 05:46

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #316828 08-08-2008 07:58 GMT-1 saat    
17 YASINDA ÖLÜMIstirap içindeyim. Artik ben bir istatistigim. Buraya ilk geldigim zaman kendimi çok yalnız hissettim. Çok kederliyim ve bana ilgi ve anlayış gösterilmesini bekliyordum. Bu olmadı. Sadece, vücutları en az benimki kadar kötü berelenmiş binlerce başka insan gördüm. Bana bir numara verildi ve”trafik kazasından ölümler”bölümüne gönderildim.
Öldüğüm gün, sıradan bir gündü. Otobüse binmiş olmayı ne kadar isterdim! Ama otobüsü küçümsüyordum. Annemden arabayı nasıl zorla aldığımı hatırlıyorum.”Lütfen”demiştim.”Bütün çocuklar okula arabayla geliyorlar.”Saat 2. 50'de zil çaldığı zaman, kitaplarımı dolabıma attım. Ertesi sabaha kadar özgürdüm. Park yerine koştum. Arabayı kullanacak ve kendi kendimin patronu olacak olmam bana çok heyecan veriyordu.
Kazanın nasıl olduğu önemli değil. Avarelik ediyor, hızlı gidiyor, çılgın hareketler yapıyordum. Ama özgürlüğün tadını çıkarıyor ve eğleniyordum. Hatırladığım en son şey çok yavaş ilerleyen yaşlı bir kadının önüne geçtiğimdi. Sonra bir çarpışma sesi duydum ve müthiş bir sarsıntı hissettim. Her yer cam ve çelik parçaları ile dolmuştu. Bedenimin sanki içi dışına çıkmıştı. Birisi haykırıyordu. Bu galiba bendim.

Sonra, birden uyandım. Etraf çok sessizdi. Bir polis memuru başımda duruyordu. Derken bir de doktor gördüm. Bedenim paramparçaydı. Her tarafım kan içindeydi. Bir sürü yerime cam parçaları saplanmıştı. Çok tuhaftı, çünkü hiçbirşey hissetmiyordum. Ayy, durun neden o çarşafı yüzüme örtüyorsunuz? Ölmem mümkün değil. daha henüz 17 yaşındayım. Bu gece bir kızla randevum var. Önümde upuzun bir hayat var. Daha ben ne yaşadım ki? Hayır, ölmüş olamam.

Sonra, beni bir çekmeceye yerleştirdiler. Ailem beni teşhis etmeye geldi. Neden beni böyle görmek zorunda kaldılar? Neden, annem hayatında başına gelen en korkunç şeyi yaşarken onun gözlerine bakmak zorundaydım? Babam birdenbire ihtiyarlamış gibiydi. Sorumlu kişiye,”Evet, bizim oğlumuz”dedi.
Cenaze töreni çok garipti. Bütün akrabalarım ve arkadaşlarım tabutumun yanına geldiler ve bana hiç görmediğim kadar üzgün gözlerle baktılar. Arkadaşlarımın bazıları ağlıyordu. Bazı kız arkadaşlarım ise elime dokundular ve hıçkırarak uzaklaştılar.
Lütfen, birisi beni uyandırsın. Beni burdan çıkarın. Annemi ve babamı bu kadar üzgün görmeye dayanamıyorum. Büyükannem ve büyükbabam o kadar bitkinler ki yürüyemiyorlar. Kız ve erkek kardeşlerim hayalet gibi dolaşıyorlar. Herkes bir şaşkınlık içinde. Robot gibi hareket ediyorlar. Herkes beni dinlesin. Kimse buna inanamıyor. Ben de inanamıyorum.
Lütfen beni gömmeyin! Ben ölmedim! Benim daha yapacak çok şeyim var. Tekrar gülmek ve koşmak istiyorum. Şarkı söylemek ve dans etmek istiyorum. Lütfen beni toprağa vermeyin. Tanrım, sana söz veriyorum, bana bir şans daha verirsen, dünyanın en dikkatli sürücüsü ben olacağım. Tek istediğim bir şans daha verilmesi. Lütfen Tanrım, daha 17 yaşındayım.
John Berrioalıntı....

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu••• •••ßizde DoStLuk Nedir ßiLirmiSin _?
NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu caN SeniN..
yOLun SOnu uçurumSa duR!! iLk adıM ßeniM !!••• •••

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––[left]
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

e-musluman

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 47 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-05-2008 10:31

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#320705 25-08-2008 16:51 GMT-1 saat    
Yazıyı beğendim,etkileyici... Ellerine sağlık ne diyeyim.
Ölüm kaçınılmaz bir son... Muhakkakki " Her Canlı Ölümü Tadacaktır!"

Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Geçen gün bir dostum telefon açıyor çok sevdiği bir arkadaşına.
Telefona çıkan kardeşi "Malesef abim dün geçirdiği bir kaza sonucu öldü" diyor. Dediği arkadaşında bir gün sonra doğum günü.
Başlıyor benim dost hüngür hüngür ağlamaya... Sonra bana mesajla öldü diyebiliyor. Telefon açıyorum ikimizde ağlamaktan konuşamıyoruz dakikalarca. Arkadaş, namazında gece ibadetlerinde, Kur'anında ve ehli sünnete tabi bir hayat yaşayan insandır.
Telefonu kapattıktan sonra bir dua okuyorum, aklımdan da " Ne iyi etmişte namazlarını kılmış,ibadetlerini yapmış" diye geçiyor. En azından çok da pişman olmayacak bence sorgusu kolay geçecek tabi ki Rabbim kolaylaştırsın diye düşündüm cidden...
Ölümün nasıl nefes kadar yakında olduğunu bir kez daha anladım vllahi. İnsanın yakınındaki ölmeyince pek de etkilenmiyor ama bildiğin tanıdığın biri ölünce bir şeyler "dank" ediyor tabi :)

Sonra bir mesaj...
Arkadaşı şaka yapmış. Ee olacak iş miydi şimdi bu yaaa Gerçekten çok kızdık kendilerine. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim bir an ama kızgın olduğum çok kesin Dostum da öyle çok kızgın ...
Bu arada ettiğim duanın akıbetini hala merak etmekteyim..

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


""" Dinde Zorlama Vardır """

sadoo

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1533 ileti
Yer: im TÜRKİYE
İş: öğrenci
Kayıt: 20-12-2005 23:02

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#320711 25-08-2008 17:01 GMT-1 saat    
okumaya zahmet etmeye tenezzül edemem

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


>>><<<


> 1 <