Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Bir abazanın anlatımıyla yeni klasör

> 1 <

YSFDDKL_42

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 124 ileti
Yer:
İş: öğrenciiiiiiiii
Kayıt: 20-07-2008 05:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #317415 09-08-2008 10:11 GMT-1 saat    
Bir abazanın anlatımıyla yeni klasör

Geçenlerde bir program lazım oldu internette geziniyorum bir siteye girdim sol üstte yeniklasör yazıyor meğer sitenin adıymış abi benim sigortalar daha girer girmez attı işte o an yeni klasör diye site ismimi olur diye düşünmeye başladım.
Niye diğerleri gibi tam indir,indir,birindir gibi bir şey koymasınız mesela sexyindir çok süper olurdu valla neyse tabi program işini unuttum sayfaları hep alttan gezinmeye başlarım. Altta bir oyun var dünyanın en zor oyunu demişler adına, girdim gün boyu oyun oyun oynuyorum ya dedim bitir iveriyim şu oyunu başladım birinci bölümü geçmek nasip olmadı hele bide alta üyenin biri oyunu bitirdim yazmış görünce kafayı yiyecektim..
Neyse ana sayfaya geri döndüm orda en zengin üyeler yazıyor tıkladım birine 70 milyarı varmış bir baktım daha 16 yaşında bu site bana kafayı yedirecek dedim tekrar ana sayfaya döndüm sağ üst köşede kız msnleri yazıyor e uzmanlık alanım hemen tıkladım birisi bir şeyler anlatmış okumaya başladım ilk iki satırı okudum sıkıldım tekrar geri döndüm bide foruma gireyim dedim. Foto albümü diye bir kısım var tıkladım başlığın birinde supergirl den bir iki foto daha olan yere tıkladım sandım ki neyse….. üyenin biri resimlerini koymuş idare eder güzel kızmış aradığını bulamayan bir kişi edasıyla tekrar foruma döndüm .
Bu arada nasıl bir forumsa hiç bilgisayara dair bir şeye rastlamadım. Aha oyunlar diyerek girdim forum oyunları ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle.
İlk oyun şirinler köyüne şirin ekleyelim diye bir şey girdim açıklaması şirinler köyüne şirin
Ekleyecekmişiz. Ulan bize mi kaldı şirin eklemek aşağı doğru indim e insan merak ediyor
Mayk diye bir üye tam benim kafadan sexy şirin, hamile şirin vb. orda kanım ısındı zaten bu mayka forum olmasa daha neler eklerdi aklıma geldikçe gülüyordum ki bir baktım ülkücü şirin ne lan o, bizim ocağı rezil etmiş saygısızın teki sinirlenip çıktım lazım olur diye üye oldum kullanıcı adı : Ahmetbaba_bombabomba şifre:******* neyse üye olduk tekrar oyunlardayım
Başka bir oyun cinayet gibi bir şey oyunun adı bir girdim supergirl birisini öldürelim asalım, boğalım falan diyor kızdan direk soğudum zaten. Ama yine bizim mayk moralimi düzeltti tabi. Çıktım başka bir oyun 3 üye falan filan girdim en son göz_yaşı diye bir üye yazmış ama “ş” bir farklı dolar işareti gibi bir şey o kadar aradım bulamadım. yine sinirlendim tabi çıktım yine.başka bir oyun ölseniz ne bırakırdınız falan bir sürü enayi ulan ben olsam günahımı bile vermem la.
Başka bir oyun bu formun en ………… üyesi diye bir bölüm abi dedim demin biz forumun ne kadar ahlaklı olduğundan bahsediyorduk şimdi ne yani en ……. Üyesi acaba mayka ne dediler diye girdim ne beklerken ne buldum yok saçma kişisi, rapçi kişisi falan site hakkındaki düşüncelerim tekrar eski haline döndü..neyse çıktım gerisi klasik pc forumu ve direk sekmeyi kapattım benim gibi birinin pekte girmeyeceği bir site diyerek bir daha inşallah işim düşmez dedim ve program aklıma geldi o an karar verdim benim gibilerin ihtiyacı olan program sitesini hani dediğim siteyi açmaya .www.sexyindir.com…

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Türkçe RaP Grubu ||

by_turan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 4913 ileti
Yer: Şanlıurfa
İş: MüHeNDiS ( Öğrenci )
Kayıt: 26-03-2006 06:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#317417 09-08-2008 10:20 GMT-1 saat    
Puahahahhah salakmı bu yaaa

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
Ülkümüz göklerde dalgalanan bir sancak
ALLAH’ın (C.C.)huzurunda eğiliriz biz ancak

aTi ReDion
Genchq Fß

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 243 ileti
Yer: lilerden
İş: örenci bozması
Kayıt: 08-08-2008 17:22

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#317781 10-08-2008 13:26 GMT-1 saat    
komik

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <