Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Sahibinden 'sahibini perişan eden papağan'

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6060 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #323668 20-09-2008 10:58 GMT-1 saat    


İnternette satılabilen şeylerin bir sınırı yok... Eksi 45 derecede şoklanmış süper yağlı Şile lüferinden bilgisayar monitöründen yapılmış akvaryuma kadar çok sayıda ilginç ürün sanal alemde taliplilerini bekliyor.

Arada sırada karşımıza çıkan eBay'de satılan ilginç ürünlerle ilgili haberlerin arasına biz de yerli bir versiyonunu ekliyoruz.

E-ticaret platformu Sahibinden.com web sitelerinde kullanıcıların satışa çıkardıkları ilginç ürünlerin artmaya başlamasıyla bunları derleyip toparlayıp bir kategori haline getirdi.

İlginç ürünler adıyla kategorilendirilen bu ürünler arasında yok yok.

Sahibinden süper yağlı Şile lüferi

En çok dikkati çeken ürün -45 derecede şoklanmış süper yağlı şile lüferi. İstanbul'un Anadolu yakasından bir kullanıcının satışa koyduğu bu lüferlerin tanesi 7 YTL'den satılıyor. Bir adedi yaklaşık 780 gram olan bu lüferler için toplu alımlarda pazarlık şansı da sunuluyor.

Satılık 'kerpeten' papağan

İzmir Karşıyaka'dan bir kullanıcı ise bir tanıdığının hediye ettiği Jago cins papağanını sitede satışa çıkarmış. Kullanıcı 'Kerpeten' isimli papağanı hediye eden tanıdığıyla bütün ilişkisini kestiğini belirtmiş. Çünkü Kerpeten gagasına pek hakim olamayan bir papağan. Kullanıcı 3 bin YTL'ye satışa koyduğu papağanın kafesinin asla açılmaması gerektiğini özellikle belirtiyor. Kerpeten'e yemek vermek için en az 3 kişinin bir arada hareket etmesi gerektiğini de eklemiş.

Başka başka...

Dev piton yılanı derisi, bilgisayar monitöründen akvaryum, sürücü kursu için maket araç, ışıklı musluk, konuştuğu iddia edilen çiçek, suda açılan ıslak mendil, yarasa gübresi, şarjlı sinek öldürücü sincozz sitede satılan ilginç ürünlerden sadece birkaçı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...
> 1 <