Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Hepimiz Hrant'ız yasak Samast Fun Club serbest

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6060 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #324730 01-10-2008 09:35 GMT-1 saat    


Popüler paylaşım sitesi Facebook'ta 2709 üyeli "Hepimiz Hrant Dink'iz, Hepimiz Ermeniyiz" isimli grup, yapılan şikáyetler üzerine kapatıldı. Buna karşılık, "Ogün Samast Fun Clup" veya "Vatanını Seven Ogün Samast Leyla Zana'yı da Vursun" isimli gruplar serbestçe faaliyet gösteriyor.

İNTERNET dünyasının en popüler sosyal buluşma ortamlarından birisi olan Facebook'ta yer alan 2709 üyeli "Hepimiz Hrant Dink'iz, Hepimiz Ermeniyiz" isimli grup, yapılan şikáyetler üzerine kapatıldı. Agos Gazetesi'ne bir demeç veren grubun kurucusu Varktes Hergel, Facebook'tan gelen standart bir yazıyla grubun kapatıldığını öğrendiğini belirterek, itiraz ettiğini ama bir yanıt alamadığını söyledi. Hergel, Facebook'ta herhangi bir grubun kapatılışına ilişkin süreci de şöyle özetledi:

"İşleyiş şöyle sanırım: Gruplar sayfasının en altında 'şikáyet et' butonu var. Bu butona tıklama sayısı belirli bir limiti doldurunca, grup otomatik olarak kapatılıyor ve kurucuya yukarıda sözü edilen mesaj otomatik olarak gönderiliyor. Arkadaşlar yardımıyla Facebook yönetimine İngilizce bir yanıt gönderdim. Özetle, adı geçen grubun, öldürülen Türkiyeli Ermeni gazeteci Hrant Dink adına açılmış bir anı grubu olduğunu, Facebook gruplarına ilişkin kuralları ihlal etmediğini, aksine barışı savunduğunu ve Facebook'ta öldürülen kişi adına onlarca grup olduğunu yazdım, ama yanıt alamadım."

"Hepimiz Hrant Dink'iz, Hepimiz Ermeniyiz" grubunu kapatan Facebook'ta, Dink'in katil zanlısı Ogün Samast adına kurulmuş birbirinden ilginç gruplar ise faaliyetlerine devam ediyor. Söz gelişi, "Ogün Samast Fun Club"ın tam 569 üyesi var. Sayfayı açınca sizi Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğü'nde çekilmiş Türk bayrağı önündeki o ünlü fotoğrafı karşılıyor. Daha ilginç bir grup ise "Vatanını Seven Ogün Samast Leyla Zana'yı da Vursun" adını taşıyor ve 52 üyeye sahip.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...

whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#324744 01-10-2008 13:31 GMT-1 saat    
bizim milletimiz çok milletli bir yapıya sahip yeri geldiğinde ermeni yeri geldiğinde yahudi yeri geldiğinde hristyan olabilir gayet normaldir her ölenin milliyeti ne ise onu almak dua edelimde bülent ablamız ölmesin geyiğini hatırlatırım :)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun
> 1 <