Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Gangasta olay dosyaları

> 1 <

Spr[q]rLL
¢ıqLk ¢ıqLıa yanLnzM

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2722 ileti
Yer: ҸסҜłưҜ
İş:
Kayıt: 01-08-2007 00:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #346118 18-12-2009 22:21 GMT-1 saat    
Birçok G kimliklerini giyim şekilleriyle ifade ederler.
İşte nedir; T-shirt,Bandana,şapka,kemer, fln.Tabii bu giydiklerinin rengi de önemlidir.Mavi giyinen biri Crips veya Surenos çetelerini temsil ederken, kırmızı giyinen biri Bloods veya Nortenos ları temsil eder.Bu saydığım diğer iki çete İspanyol kökenli Amerikan çeteleridir.Karışıklık olmasın.Neyse, G ler için giydikleri kıyafetlerin rengi o kadar önemlidir ki sırf kırmızı veya mavi bir t-shirt giyindiği için çete üyeleri insanlara saldırır ve böyle bir nedenden ötürü mahkemelik olurlar
Bir de bazı G ler üye oldukları grupları göstermek için giysilerini daha bi farklı "giyerler".Yani mesela şapkasını sağına veya soluna doğru yan takması vya bandanalarını sağ veya sol tarafa doğru bağlamaları da onlar için çok önemildir.



Dövmeler

G ler için giysiden sonra en önemli simge dövmelerdir.Hangi çeteye/gruba ait olduklarını bu dövmelerle ifade ederler.Bu dövmeler ne kadar farklı şekil ve tarzlarda olursa olsun genelde aynı mesajı verdiği için G nin nereye ait olduğunu anlamanız zor olmaz.Bazen bu dövmeler grafiti şeklinde olur, bazen mitolojik ögeler olur, bazen sözcüklerin kısaltması olur..Mesela Bloods çetesi M.O.B. diye meşhur dövmeleriyle kendilerini ifade ederler.



Grafiti

G ler hakim oldukları sokaklara-caddelere-şehirlere vs. sembollerini,sloganlarını grafiti olarak ifade etmeye de bayılırlar.En çok da düşman çetelerine tehditvari mesajlar yazarlar.Birçok çete birbirlerinin grafitilerini yok etmeye çalışırken polislik olmuştur.

El İşaretleri

Bu el işaretleri de çetelere has özelliklerden biridir.


Yeni Üyeler


G çetelere yeni katılmış genç niggaların en kaba olanlarını bile özenli dövmeleri,(kadınlar için)ağır göz makyajları ve koyu renk rujlarıyla,tırnaklarındaki keskin renkte ojelerle,koyu renk iç çamaşırlarla, çetelerinin G renk t-shirtleriyle-ayakkabılarıyla,simgeleri olmuş saç stilleriyle görebilirsiniz.

Yanlarında da genellikle baseball sopaları,gürzler,bıçaklar,Uzi,Mack 10 ve AK-47 gibi yarı otomatik silahlar,çivili bileklikler taşırlar..


Alntdır..

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


No one will love you the way I do;
No one will love you;
Love you like I do;
It will never be the same
> 1 <