Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yeni Hotmail Sonunda Hazır

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347773 08-05-2007 06:14 GMT-1 saat    
Yeni Hotmail Sonunda Hazır


Hotmail gerek yeni ismiyle gerekse de yeni arayüzüyle kullanıcıların karşısına çıkmaya artık hazır. Yeniliklerle ilgili detaylar için okumaya devam...

Aylar süren Web 2.0 arayüzü test aşamalarından sonra şu sıralar "Windows Live Mail" adı altında kullandığımız hizmet önümüzdeki hafta içinde "Windows Live Hotmail" olarak yenilenmiş bir biçimde tekrar karşımıza çıkacak.

Tek tıklama ile yeniye geçin

Beta-test aşamalarıyla 20 milyon kişi tarafından denenen Windows Live Mail dünya çapında 36 dilde birden yayına başlayacak. Şu anki Hotmail veya Windows Live Mail kullanıcıları kendi hizmetlerini yeşil renkli "Windows Live Hotmail'e Katıl" butonuna tıklayarak güncelleyebilirler.

Windows Live Hotmail'e terfi eden kullanıcılar Outlook'a benzeyen yeni ara yüzü kullanabilecekleri gibi eski arayüz ile de yollarına devam edebilecekler. Ayrıca tıpkı Yahoo'da olduğu gibi kullanıcılar arayüzde gönüllerinden geçen rengi seçme imkânı bulacaklar.


Windows Live Hotmail'in yeni Outlook'a benzeyen arayüzü

Cömertlik artık moda

Microsoft kullanıcılarına sunduğu 2 GB kapasite alanıyla 3 büyük e-posta sağlayıcısı arasında en az cömert olanı. 2.8 GB alan sağlayan Gmail ve daha önce de belirttiğimiz sınırsız alan imkânı vereceğine söz veren Yahoo cömertlik konusunda kullanıcılarına yıllardır 2 MB ile hizmet veren Hotmail'in biraz önünde olmalı.

Microsoft ayrıca yeni hizmetindeki "geliştirilmiş önemsiz posta koruması" ile de dikkat çekiyor. Tek tıklama ile güvenilir olup olmadığından şüphe duyduğunuz bir postayı önemsiz olarak ayırabiliyorsunuz.

Microsoft'un yeni güvenlik önlemleri, Web 2.0'a geç de olsa girişi kullanıcılara her ne kadar daha iyi bir e-posta hizmeti sunsa da, Gmail'in artmaya devam eden popülerliği ve Yahoo Mail'in yakında sunacağı sınırsız depolama alanının yanında çok da parlak görünmüyor.

Siz ne diyorsunuz?
Yeni Hotmail çok yakında kullanıcılarına sınırsız depolama alanı sağlayacak olan Yahoo Mail ve Gmail ile yarışabilecek mi?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <