Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Efsane Geri Döndü: StarCraft 2

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347789 22-05-2007 07:48 GMT-1 saat    
Efsane Geri Döndü: StarCraft 2


Blizzard'ın üzerinde çalıştığı oyunun StarCraft 2 olduğu ortaya çıktı. 12 Mayıs'tan beri Blizzard'ın sitesine girerken her bir gün boyunca geçmişte çıkardıkları bir oyunun görüntüsü bizi karşılıyordu. En sonda ise yeni oyunun habercisi olan bir soru işareti yer alıyordu. Bu nedenle günlerdir yeni oyunun Diablo mu, StarCraft mı yoksa yeni bir oyun mu olacağı üzerine hararetli tartışmalar yapılıyordu.


İlk oyundan tanıdığımız Zealot

Firma, Güney Kore'deki oyun turnuvasında beklenen açıklamayı yaptı. Blizzard'ın açıkladığına göre oyun tarihinin en çok beğenilen gerçek zamanlı stratejilerinden biri olan StarCraft'ın devamı için 2003'ten beri çalışılıyor. Oyunun henüz ne zaman çıkacağı belli değil, Blizzard'ın bu soruya cevabı alıştığımız gibi "hazır olduğu zaman". Yaklaşık 40 kişilik bir ekip tarafından oyun üzerinde çalışıldığı da verilen bilgiler arasında.


Bize uyku yok!

Blizzard böylece World of Warcraft'ın başarısı üzerine sadece online oynanabilen bir World of StarCraft yapıp bu alanda daha çok para kazanabilecekken bu yolu seçmeyip StarCraft 2 yapımı yolunu seçerek oyunseverlerin takdirini kazandı. Bu haberle birlikte yakın bir gelecekte strateji oyunu müptelalarını yine uykusuz gecelerin beklediğini söyleyebiliriz.

İlk StarCraft, 1998 yılında oyuncularla buluşmuştu ve uzun bir süre oynanabilirliğini yitirmemişti. Tüm dünyada 9,5 milyondan fazla satılarak klasikler arasına adını yazdırmıştı. StarCraft 2 resmi sitesinden duvar kağıtlarını indirebilir ve oyunun ekran görüntülerine göz atabilirsiniz. Ayrıca oyunla ilgili iki adet video da hayranları için siteye konmuş durumda.

Bilgi için:

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) 2

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <