Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Kablolara veda edin: Creative WP-250

> 1 <

Assasin

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2082 ileti
Yer: Manhattan
İş: Öğrenci
Kayıt: 25-03-2006 08:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #350238 05-07-2012 03:20 GMT-1 saat    
Teknolojinin gelişimiyle birlikte artan ürün çeşitliliği, kulaklık pazarında da kullanıcılara tercihleri doğrultusunda farklı alternatifler sunabiliyor. Ofis ortamı, ev deneyimi, spor faaliyetleri derken, amaca göre hizmet eden ürünlerle hayatımız daha da kolaylaşıyor.

Kablosuz kulaklıkların daha portatif oldukları açık. Artık birçoğumuz metrelerce uzunluğa sahip kablolarla, dışta yer alan mikrofonlarla uğraşmaktan bıktık. Creative'in WP-250 model kablosuz kulaklığı, hareketli yaşam tarzını benimseyenler için bire bir.
Kutuda neler var?

Kutuyu açtığımızda, bir adet kulaklık, kulaklık ucları, bir adet USB şarj kablosu ve kullanım klavuzuyla karşılaşıyoruz.

WP-250, kablosuz bir kulaklık. Özellikle yürüyüş ve spor faaliyetlerinizde fayda görebileceğiniz cihaz, hem müzik dinlemeniz için, hem de gelen telefon aramalarınıza anında cevap verebilmeniz için tasarlanmış. Beraberinde gelen USB kablosuyla şarj edebildiğimiz ürünü, Bluetooth sayesinde bilgisayarımız, tabletimiz, cep telefonumuz veya iPod'umuzla beraber kullanabiliyoruz.

Şık tasarım ve kullanışlılık

WP-250, 18 santim boyunda, net 32 gram ağırlığında. Kullanırken kablosunu başınızın arkasından geçiriyor ve hoparlörlerini kulaklarınızda sabitliyorsunuz. Cihazı kontrol etmemiz için sağ kulaklığın üzerine yerleştirilen panel, kullanım kolaylığı açısından çok şık durmuş. Bu panelde şarkıları değiştirmek, ses ayarlarıyla oynamak, geldiğinde de telefon aramalarına cevap vermek için düğmeler bulunuyor. Ayrıca gelen aramalara cevap vermek için haliyle bir mikrofona da sahip. Üstelik bu mikrofon, içe gömülü olarak geliyor ve böylelikle kozmetik açıdan olumsuz etki bırakmıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu> 1 <