Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Hursoft Spor Merkezi Programı (Üye Bilgilendirme – Parmak İzi Kontrolü)

> 1 <

hozlem

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 14 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 02-08-2012 21:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #350339 02-08-2012 21:42 GMT-1 saat    


Spor Merkezleri için hazırlanmış, üyelerin denetimini sağlayan program spor merkezlerinin oldukça işlerine yarayacak cinsten. Bünyesinde barındırdığı, parmak izi ile takip, kısa mesajla bilgilendirme gibi seçenekleri sayesinde tam kontrol sağlıyor.

Program Hursoft tarafından hazırlanmış ve geliştirilmekte olan bir yazılımdır.

Program sayesinde Spor Merkezlerindeki üyelerin hangi gün, hangi saat ve hangi kapılardan giriş–çıkış yapacaklarını belirterek üyeler üzerinde kontrol sağlayabiliyorsunuz. Spor Merkezlerinde yer alan giriş çıkışlara yerleştirilen parmak izi kontrolü ile üyenin saniye saniye hareketleri izlenebiliyor.
İstenilirse aylık veya haftalık olarak spor merkezi giriş çıkışları tablosu alınabiliyor.

Program, Sms ile üyeleri indirim, kampanya ve özel etkinliklerden haberdar edebiliyor, ödemelerini geçiren üyelere bilgilendirme mesajı gönderilebiliyor.
Sistemin güzel yönlerinden bir tanesi ise, girişleri tam denetim altına alınmak istenen üye, giriş yapmak için parmak izini okuttuğunda, üyeliği bitmiş ise otomatik mevcut turnikelerin kilitlenmesi.

Toplu olarak üyelerin hangi günlerde hangi programa gelmedikleri, üyelerin % XX oranında programlara katılımlarının olduğu, % XX oranında devamsızlık yaptığı gibi bilgiler anında görülebilir ve çıktı alınabilir. Bu sayede üye genel durumları hakkında daha net yorumlar yapılabilmesi sağlanır.

Üyelikler istenildiği takdire Gold Üyelik, Mini Üyelik, Silver Üyelik şeklinde gruplandırılabilir. Bunun yanında Yoga, Pilates, Yüzme, Tenis, Futbol, Basketbol, Voleybol ve Jimnastik Vücut Geliştirme vb. programlar için de bir gruplandırılmaya gidilmektedir. Üyeler üzerinde bu şekilde bir kontrol sağlanırken, yöneticiler üzerinde de denetim sağlanmaktadır.

www.biyometrikyazilim.com
D

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <