Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Hursoft Dershane Programı (Veli Bilgilendirme - Parmak İzi Kontrolü)

Dershaneler için hazırlanmış, öğretmen ve öğrenci denetimini sağlayan program dershanelerin oldukça işlerine yarayacak mükemmel bir programdır.

Forumlar / Teknoloji / Ücretsiz Programlar

 
> 1 <

hozlem

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 14 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 02-08-2012 21:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #350340 02-08-2012 21:46 GMT-1 saat    


www.biyometrikyazilim.com


Dershaneler için hazırlanmış, öğretmen ve öğrenci denetimini sağlayan program dershanelerin oldukça işlerine yarayacak cinsten. Bünyasinde barındırdığı, parmak izi ile takip, kısa mesajla bilgilendirme gibi seçenekleri sayesinde tam kontrol sağlıyor.


Proram Hursoft tarafından hazırlanmış ve geliştirilmekte olan bir yazılımdır.

Program sayesinde dershaneye geç gelen veya erken çıkan öğrenciler tespit edilerek velilerin kısa mesaj yolu ile bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler üzerinde kontrol sağlanıyor ve kaytarmaların önüne geçiliyor. Dershanelerde yer alan giriş çıkışlara yerleştirilen parmak izi kontrolü ile öğrencinin saniye saniye hareketleri izlenebiliyor.

İstenilirse aylık veya haftalık olarak dershane giriş çıkışları tablosu alınabiliyor. Bu raporlara velilere teslim edilebiliyor.

Sistemin güzel yönlerinden bir tanesi ise, çıkışı tam denetim altına alınmak isteyen öğrenci, çıkış yapmak için parmak izini okuttuğunda, sistem otomatik olarak mevcut turnikelerin kilitlenmesini sağlamaktadır.

Toplu olarak öğrencilerin hangi günlerde derse gelmedikleri, öğrencilerin % XX oranında derslere katılımlarının olduğu, % XX oranında devamsızlık yaptığı gibi bilgiler anında görülebilir ve çıktı alınabilir. Bu sayede öğrenci genel durumları hakkında, öğretmenlerin daha net yorumlar yapabilmesi sağlanır.

Dershane ortamı istenildiği takdirde kat kat veya sınıf ayrılabilmektedir. Bunun yanında hem KPSS, hem LYS için hizmet veriliyorsa bu tür bir ayrımada gidilebilmektedir. Öğrenciler üzerinde bu şekilde bir kontrol sağlanırken, öğretmenler ve yöneticiler üzerindede denetim sağlanmaktadır. Öğretmen ve yöneticilerin giriş çıkış saatleri, katılım yapıp yapmadıkları kolayca takip edilebilmektedir.

www.biyometrikyazilim.com

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <