Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

iPhone 5S Özellikleri

> 1 <

Hawk
Süper Admin

grup tuttuğum takım
Yönetici Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 729 ileti
Yer: Biga
İş: Programcı
Kayıt: 20-01-2007 05:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #351343 11-09-2013 14:00 GMT-1 saat    
iPhone 5S dün resmen tanıtıldı. En çok göze çarpan özelliği ise parmak okuyucusu özelliğine sahip olması.Önceki modellerine göre en az 2 kat hızlı olan iPhone 5S parmak okuyucu sensörü ile göz dolduruyor.

iPhone 5S Fiyatı

iPhone 5S yurtdışı satış fiyatı şu anda 549 euro olarak gözüküyor. Depolama kapasitesi arttıkça da fiyatı artıyor. iPhone 5'in ilk çıktığı zamanki fiyatlarla kıyaslandığında 20 euroluk bir fark göze çarpıyor. Ayrıca diğer tüm rakiplerinden daha pahalı olduğunu da eklemek gerekiyor.

iPhone 5S Kamerası

Önceki nesil iPhone sürümlerine göre kamerası gözle görülür şekilde geliştirilmiş olan iPhone 5S ise az ışık altında bile kaliteli çekimler yapmak mümkün. iPhone 5 ve 4S ile kıyaslandığında ise gelişme bariz ortada. Bunun Nokia Lumia reklamlarından duyulan çekinceden dolayı yapıldığını söylemek güç olmayacaktır.

iPhone 5S Özellikleri

iPhone 5S ile akıllı telefonlarda ilk defa sunulan ve adına "Touch ID" denilen parmak izi okuma teknolojisi bu alanda yeni bir çığır açacak gibi gözüküyor. Ev butonunun altında olan sensör kullanıcılarına şifre işlemlerini parmak okuyucu ile yapmalarını sağlıyor. Bu özellikle güvenlik açısından çığır atlatacak bir gelişme olarak gözüküyor.Telefonu kullanabilecek aile bireyleri de düşünülmüş ve 5 adete kadar parmak tanıma izni verilmiş.

iPhone 5S ile birlikte iOS 7 tamamen gelişmini tamamladı ve son kullanıcıya sunuldu. Düz ve renkli arayüzü son dönemin işletim sistemi ve web trendini yansıtıyor.

iPhone 5S Hızı

Apple, iPhone 5S ile beraber en hızlı işlemcisini sunuyor. Apple A7. Apple A7 yeni 64-bit mimari ile geliştirilmiş işleme kapasitesi sunuyor. Böylece daha önceki tüm telefonlardan hızlı olmayı başarıyor.Ayrıca M7 adında yan işlemci ile birleşiyor. Bu işlemcinin işi de sensörlerden, GPS çipinden bilgileri ön işlemeye tabi tutarak A7 işlemciye ulaştırmak. Böylece telefonun işlemci yönetimi en başarılı şekilde sunulmuş oluyor.

iPhone 5S Batarya Ömrü

iPhone 5S öncülerinden daha iyi bir batarya ömrü sunuyor. 10 saat konuşma süresi sunuyor. Ayrıca 10 saatlik sörf süresi ve 250 saatlik bekleme süresi sunuyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


CasperAto
---Bilgin---

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 160 ileti
Yer: İzmir
İş: Öğrenci
Kayıt: 04-02-2013 03:48

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#351355 14-09-2013 13:35 GMT-1 saat    
Teşekkürler admin

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <