Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yeni Firefox Australis Ön-Beta Durumunda

> 1 <

Venüs

grup tuttuğum takım
Moderatör Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 165 ileti
Yer: İstanbul
İş: Bankacı
Kayıt: 20-12-2005 23:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #351947 12-02-2014 12:43 GMT-1 saat    
Australis kod isimli yeni Firefox tasarımı büyük yol katetti ve pre-beta durumuna geldi. 2011 yılındaki Firefox 4'ün üretilmesinden sonraki en büyük arayüz değişikliği olarak görüyoruz. Burada sol köşeye turuncu bir Firefox butonu yerleştirilmişti.Firefox Aurora isteyen herkes tarafından inidirilip denenebilir. Elbette stabil sürümden biraz farklı bir durum olarak beta test seviyesinde olduğu için Mozilla'ya kullanım raporları göndermekte. Farklı ve en yeni sürümler de mevcut durumda fakat en stabil durumda olanı pre-beta olarak adlandırılan sürümü.

Yeni dizaynın yanı sıra Firefox 29 daha hızlı ve stabil senkronizasyon sunuyor. Ayrıca dokunmatik ekranlarda daha rahat kullanabileceğiniz butonlar içeriyor. Ayrıca sayfaları yer imlerine eklemenin önemli olduğunu anladılar ki, arama çubuğunun yan tarafına ekledikleri bir yıldız işareti ile tek tıklamada sayfa yer imlerine eklenebiliyor.

Stabil olarak yayınlanacağı tarih olarak 6 hafta sonrası gösteriyor. Ayrıca bu değişikliği yaptığınızda Google Chrome'daki gibi stabil ve beta sürümü kullanamıyorsunuz. Yani yükselttikten sonra sisteminizdeki tek Firefox sürümü bu olacak.

Hawk bunu beğendi...

Hata Oluştu


> 1 <