Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Sosyal Medyada Takipçi Alma

> 1 <

EnSosyal

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 21-02-2014 20:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #351978 21-02-2014 20:41 GMT-1 saat    
Ülkemizde sosyal medya sitelerinin kullanım oranı ciddi ölçüde arttı. Bu duruma herkesin kendi bölümünün olması ve yazı yazabilmesi, karşı tarafın bu yazılara anında erişebilmesi büyük etkili oldu. En ünlü sosyal medya siteleri olan facebook, twitter, vine ve instagramdaki etiket kullanımı yani hashtagleme sistemi toplumun hızlıca yaşadığı olayları paylaşmaları ve isteyen herkesin bu yeniliklere ulaşabilmesini mümkün kılıyor. İlk çıktığında tüm sosyal medya siteleri ki buna facebook da dahil farklı amaçlar için kullanılsa da artık önlenemez bir artış ile eski irc ve forum sistemleri yavaş yavaş çöküyor. Yerini sosyal medyaya bırakıyor.

Facebook, Twitter, Vine ve Instagram gibi sistemler yaşamımıza girdiğinden beri toplum fotoğraf albümleri ve gazete okumak gibi alışkanlıklarını bırakarak daha hızlı seçeneklere kaydı. Artık facebook ve instagram fotoğraf albümü olarak kullanılıyor. Twitter ise herkesin köşe yazarı olabildiği bir gazete gibi kullanılıyor. Vine ve Youtube gibi siteler de vhs kasetlerin yerini aldı.

Twitter hesabınızdaki takipçileri arttırmak normal kişiler için çok zor olacaktır. Hatta birkaç ayda ünlülerin hesapları yüzbinlere ulaşabilirken bu oran normal kişilerde yüzleri bile bulamayabiliyor. Bu yüzden takipçi arttırmak gerçekten zor olabiliyor. Son vakitlerde artan takipleşme hashtagleri da bu yüzden yaratılmaktadır. Tabi ki takipleşme yaparken bile karşı taraftaki insan sizi takipten vazgeçebiliyor. Bu durumu aza indirmek için takip ettikten sonra sizin de karşı tarafı takip etmeniz gerekiyor. Üstelik takipçiniz sizi takip etmekten de vazgeçebilecektir. Bunun için çeşitli üçüncü parti siteler ile bunu sürekli olarak gözlemek gerekiyor. Lâkin twitter takipçi satın alma sitelerinde bütün bu gerekliliklerden kurtulabilir ve sadece birkaç dakika içerisinde binlerce, hatta on binlerce takipçi sahibi olabilirsiniz.

Tabi ki hiçbir sosyal medya sitesi ve sistemi kusursuz değil ve kendi içinde sorunları var. Örnek olarak twitterda özellikle etilet kullanarak tweet atıldığında karşıt görüşlü insanlar hesabınızı önce takip ederek engelleme ve hatta paylaştığınız içerikleri ve hesabınızı twitter yönetimine spam olarak bildirme hakkını ve dolayısıyla hesabınızı kapattırabilme hakkını elde ediyor. Edindiğimiz bilgiler, takipçi sayınızın %5 oranı kadar spam olarak işaretlenirseniz hesabınızın askıya alınabileceğini gösteriyor. Hatta bu olay birden fazla kere tekrar edildiğinde hesap adresiniz bir daha açılmamak üzere askıya alınıyor. Bu nedenle takipçi sayınızın yüksek seviyede olması büyük önem taşıyor. Yani takipçi sayısı ne kadar fazla olursa, hesabınız o kadar büyük ve güçlü oluyor.

Takipçi satın alma sistemlerinin tek faydası tabi ki hesabınızın askıya alınma olasılığından korunmak da değil. Takipçi sayısı arttıkça hesabınızdaki etkileşim sayısı ve sizin takip edebileceğiniz kişi sayısının günlük sınırı da yükselir. Ayrıca günlük gönderilebilecek olan tweet limiti yükselir. Eğer sosyal medyada ve internette geçirdiğiniz vakit sizin için önemliyse ve takipleşme ile toplamda aylarca uğraşmak istemiyorsanız takipçi satın al seçeneklerini denemenizi öneriyoruz.

Kurulalı 2 sene olmasına yani daha çok yeni olmasına karşın etkisi oldukça büyük olan diğer bir sosyal medya sitesi de instagram. Dünya çapında oldukça yoğun kullanılan instagram sosyal medya sitesi, bizim ülkemizde geçen seneden beri yayılmaya başladı. Instagram kullanıcıları anlık olarak değişik efektler ile beraber fotoğraflarını tüm dünyayla paylaşabiliyor. Hashtag yani etiketleme sistemlerini de bünyesinde barındıran instagram ile ne kadar çok takipçiniz olursa elbette ki paylaştığınız fotoğraflarınız o kadar çok like edilir. Tam da bu yüzden instagram takipçi satın alma hizmetleri ile fotoğraflarınızın beğenilme sayılarını arttırabilirsiniz ve yine ekstra bir zaman kazancı elde edebilirsiniz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Decan1

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 23-08-2014 12:48

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#352376 23-08-2014 12:52 GMT-1 saat    
Makale ve verdiğiniz bilgiler güzel takipçi satın alma işlemi doğru kişiler tarafından yapılmazsa alınan takipçiler aynı şekilde geri gidebilir. Bu önerdiğiniz site ile hiçbir problem yaşamadık. Tavsiye ederiz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <