Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Twitter Takipçi Alma

> 1 <

pozitifize

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-05-2014 20:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #352170 15-05-2014 20:07 GMT-1 saat    
Günümüzde sosyal medya denildiğinde herkesin aklındaki ilk web sitesi twitter. Çünkü twitter sosyal medya sitesinde çok farklı özellikler sayesinde insanlar aynı toplu irc sunucusundaymış gibi birbirleriyle iletişim halinde olabiliyorlar. Ama bunun haricinde de herkesin kendi blog sayfası oluyor ve burada kendi yazdıkları yani arşivi ücretsiz olarak herkese açık olmuş oluyor.

Akla daha sonra gelen özellik de gündem özellikleri. Twitter gündemlerine girebilmek için aynı anda pek çok kişinin aynı etiketler ile tweet atması gerekiyor. Bunda da takipçi sayıları fazla olan kişiler başı çekerek etikette en önemli tweet sahibi oluyorlar. Buna da “top topic” deniyor. İşte bu hesaplardan birine sahip olabilmek için twitter takipçi satın alma sitelerinden yardım alabilirsiniz.

Bu site sayesinde sadece birkaç saat içerisinde binlerce takipçi hatta yüz bine kadar takipçi sahibi olabilirsiniz. Dahası takipçi satın alma yöntemiyle sizlerin hesapları daha sağlamlaşacak ve spamlardan etkilenme durumu da oldukça aşağılara inecektir.

Takipçilerden başka özellikler de bulunuyor. Retweet ve favori paketleri alabilir ve bunları tek tek hesabınızın etkileşimlerini arttırmak için kullanabilirsiniz. Bu yüzden size takipçi satın al ve hesabını büyüt diye akıl veren uzmanlara kulak kabartmanız faydanıza olacaktır.

Bu tür takipçi arttırma işlemleri normal şartlarda tek başınıza yaptığınızda aylar sürebilecekken bu sistemlerle çok kısa sürede hesabınızı oldukça büyük bir hesap haline getirebilirsiniz. Bu sistemler kesinlikle hesabınıza zarar vermez ve twitter başta olmak üzere sosyal medya hesapları için oldukça yararlıdır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <