Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Siber Tehditler Daha Rahat Önlenebilecek

> 1 <

modar1

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 27-02-2015 15:22

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #352991 05-03-2015 19:36 GMT-1 saat    
Amerikan siber güvenlik kuruluşu Arbor Networks, internet üzerinden gerçekleştirilen korsanlıklara ve siber saldırıları önleyici bir görev üstlenerek, bu tür durumların önüne geçebilme noktasında faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu anlamda yeterince etkili olan kurum, ağını daha da geliştirerek saniyede 12 terabaytlık bir veri gönderimini kontrolü altına almayı başarmış bir halde ilerlemeye devam ediyor. Bu noktada istenilen çalışmaları sürdürme noktasında fayda sağlayacak olan gelişmeleri de kullanıcılara sağlayarak, hem bireysel hem de kurumsal veri güvenliğini sağlama noktasında adımlar atıyor.

Amerikan siber güvenlik kuruluşu Arbor Networks’un ATLAS isimli siber tehdit izleme altyapısının ulaştığı son teknoloji, dünya genelinde 330 İnternet servis sağlayıcısından topladığı verilerle saniyede 120 Terabaytlık bir trafik istihbaratı sağlıyor. Bu gelişme, hem birey, hem de kurumların siber tehditlere karşı daha ilk andan bilgi sahibi olup savunmaya geçebilmesinin önünü açtı.

En zorlu siber saldırılar için özel savunma çözümleri sunan Amerikan siber güvenlik kuruluşu Arbor, kuruluşunun sekizinci yıldönümünde saniyede 120 terabaytlık trafik istihbaratı elde edebilme kapasitesine ulaştı. Dünya genelinde 330 ağ operatöründen gelen verileri ATLAS ismini verdiği platform üzerinden anlık olarak izleyen Arbor, siber tehditleri bu yolla anında tespit edebiliyor.

Alıntıdır:

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <