Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

başlık yok.....

> 1 <

pitirik

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 46 ileti
Yer: smyrna
İş: bilg. mühendisi
Kayıt: 12-06-2006 21:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #57106 12-06-2006 22:42 GMT-1 saat    
Hani demek istediğin çok şeyler olurda söyleyemezsin ya. Hani kasımpatılar yapraklarını açmaya başladığında sen hala uyursun ya. Hani yağmur yağdığında bir yere saklanmaktan çok bilmediğin bir yere doğru kaçarsın ya. Hani Bir ağacın gölgesinde uyumaktansa eskileri hatırlayıp canını sıkarsın ya. Hani ezanları duyduğunda coşarsın ama gitmekten kaçarsın ya. Hani bir yudum suya muhtaç iken kola içmek istersin ya. hani bir meyveyi yerken çekirdeklerinden sıkılırsın ya. Hani en önemli bir dersteyken başka şeylerle meşgul olursun ya. Hani bir kızla yan yana oturup konuşurken kızı gözlerinle taciz edersin ya. Hani bir kavgada iken kaçmak yerine bazen ne olursa olsun girersin ya. Hani ailen ile bir yere gitmek yerine arkadaşlarınla birlikte olmaya çalışırsın ya. Hani bir fincan kahvenin kırk yıllık hatrı varken bir kahve yapmaya üşenirsin ya. Hani istemezken istersin ya.
Hani yaşarken ölürsün ya. Hani öldüm derken yaşamaya bazende tekrardan ama gerçekten ölürsün ya
çok şeyler var içimde söylenecek olan. Ama nerden başlıyacağımı bilemiyorum. Özledim bir çiçeğe gülümsemeyi, özledim sevgilim elinden tutmayı, özledim zamana karşı yarışmayı, özledim seni işte özledim...

bu şarkı

Bu şarkıyı sana söylüyorum şuan. Sanki sen varsın yanımda ayrılmadan 5 dakkika önceki hayalin. Sanki bu şarkının anlamlarını biliyorum ama sana sadece anlatmak isteiklerimi anlatıyorum.

Sen bir şarkının sözleriydin bense sadece uzaklardan sana akor yapan bir gitaristim. Sana çok uzaklardan çalıyorum ne çalmak istiyorsam.

Bu şarkıyı ssana söylüyürum çünkü şuan hayalimde sen varsın. Bu bir ayrılık şarkısı değil. Bu sevipde kaybedince acısı büyüdüğünü düşündüğüm sevgi sözcükleri.

Sana bir şarkı söylemek isterdim sadece içinde senin olduğun ne söz ne de müzik sadece sen ve sana idi bu şarkı. Ne söylesem diye düşünmektense sadece sözleri olmasın bunun.

bizim ayrılığımız bir dizi yada bir sinema filmdekiler gibi değildi. Benzerlik olabilir ama onlar hep birbirlerine bir yerde kavuşabiliyor ama biz asla.

Bizimkisi romanlara bile sığmayacak kadar kısa ama güzeldi. Sözler öyle güzel yerleşmeli ki bu fıkra kadar kısa sevginin içine. Ne sen ne de ben ağlıyayım. Hayat seni ayrıldığımız gün için ağlattı ama beni ayrıldıktan sonra hergün. Güldüm elbet çünkü bu kadar göz yaşının ardından sadece ağlanırdı. Gözlerimde yaş kalmadı birazcık daha dolsun sonra yine ağlarım diye.

Seni o ayrılmadan 5 dakika önce ağlarken gördüm ya hani o son 5 dakikada senden bir hediye aldım ya. Nasıl bir beş dakika bu yarabbi bitmiyordu. Bitmesini istemiyorduk belki. Ama bitmeliydi.Bu kadar acıyı mecnun deği leyla çekmiştir bu sefer ben mecnun yerine acı çekiyorum.

Bu şarkıda senle dans ediyorum hayalde olsa. Çünkü sana dokunmak çok zordu. Sana dokunmak seni düşünmek sadece 5 dakika içinde en çok yabileceğim şey değildi. Sen kaldın ben gittim derken ben sizin evden giderken ne bilirdim ki sen hayatımdan ebediyen gidiyorsun.

Sana tekrar kavuşmanın hayalini kurdum. Nasıl, nerde olduğunu bile bilmeden. Sadece kavuşmak vardı seninle bir yerde. Sana tekrar kavuştuğumu sadece hayallerimde görebilirim dedim ve hayaller kurdum yeniden sadece sen ama ben yoktum. Baş rolde sen olacaktın bu hayalde.

Bir ayrılıktı elbet senle tekrar konuşmanın zamanını kovaladım durmadan. Telefonları açmıyacağını bildiğimdendir yada sesini tekrar duymanın zorluğundandır belki.

Senle her yolum kesişince birgün o gün tüm herkeze ona gidiyorum dedim ama nerden bilirdim sana gelirken bir kaza yapsam en azından daha iyidi. Yada sana gelirken bir defa ölmek isterdim. Nerden bilirdim seni görmek isterken binbir canımdan olacağımı ardından hayalleri bırakıp sadece hayallerimi kağıtlarda yaşatacağımı. Nerden bilirdim ki Sadece şiirlerin değil Tüm güzel sözlerimi kaybedeceğimi. Nerden bilirdim ki sana varmanın varmamaktan daha kolay ve daha rahat olduğunu.

sadece 5 dakika idi bizim ayrılmadan önceki son anlarımız. Kim bilir bu şarkı sana ne diyor ve seni hayal ederken yanı başımda birden yok olup da tekrar delireceğimi???

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


milhas1974

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 229 ileti
Yer: ANTALYA
İş:
Kayıt: 21-03-2006 06:14

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#57116 13-06-2006 05:19 GMT-1 saat    
pitirik arkadaşım ben de bir şiirimle sana katılmak istiyorum....

OLSUN

Yollar uzun çekilmez olur,
O zaman düşler hayaller kurulur,
İçim hüzünlü olur doğrudur,
Senin hayalinle avunuyorum ya,
Sen hayalimi kurmasanda olur.

gece ağaçlar fısıldar kulağıma,
Masal gibi,ninni gibi,
İnanırım saf bir çocuk gibi,
Sana da inanıyorum ya,
Sen inanmasanda olur.

Uzaklarda yıldız olurum bazen,
Bazen kalpte bir damar,
Sevgilinin gönlünde yabancıyız olsun,
Sevgili gönlümün sultanı ya,
Ben turist olsamda olur.

Çatıya yağmur taneleri misafir olur,
Sanki ağlayan bir çocuk olur,
Hele bir de elektrikler gitti mi ya,
Özlem artar yüreğimde.
gerçi hep özlüyorum ya,
Sen özlemesen de olur.

Zincirler tutamaz hep hatırlayınca,
Zaman durur sen olmayınca,
Yürek birde aşık olunca,
Ben seviyorum ya,
Sen sevmesen de olur..

saygılarımla...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <