Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

SAM Party DJ

SAM Party DJ

4.4.4

4.3 / 5 - 82 oy

Radyo & Tv

>

DJ Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Radyo & Tv

İnternet üzerinden Sanal radyo yayını yapmak icin mukemmel bir program.

Bu program sayesinde artık sizde kendi internet sitenizden yayın yapabileceksiniz. Kurulumu biraz karmaşık gibi görünsede kullanımı oldukca basittir. Su anda kendi sitelerinden radyo yayını yapan kisilerin büyük bir coğunluğu bu proğramı kullanmaktadır. Boyutunun bu kadar kücük olduguna aldanmayın sizi yarı yolda bırakmayacak bir programdır.

Program özellikleri :

1 - Auto Dj - Manual Dj secenekleri ile ister kontrolu kendi elinizde tutun isterseniz sizin icin program kendisi yayın yapmaya devam etsin.

2 - Şarkı listesi oluşturabilme özelliği ile zaten diğer dj proğramlarında da olduğu gibi seçtiğiniz şarkıları listeler haline getirecektir.

3 - Arka Fon müziği özelliği ise diğer yayın yapan dj proğramlarından Sam v3.4.2 proğramını ayırt eden bi özelliktir. Siz konuşurken veya mp3 çalarken arkada seçtiğiniz bir fon müziğini oynatabilir veya durdurabilirsniz.

4 - Efekt ekleme veya kaldırma özelliği ile proğramın ilk kurulduğunda yüklemiş olduğu efektleri kullanabilir veya kendi seçmiş olduğunuz efektleri yükleyebilir ve bu efektleri konuşurken veya mp3 çalarken yayına iletebilirsiniz.

5 - Mikrofon ses ayarları ile de diğer dj proğramlarını geride bırakıyor. Kendi ses tonunuzu değiştirebilir ekho v.b şeyler katabilirsiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış