Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Sigorta Takip Programı

Sigorta Takip Programı

2.1

4.3 / 5 - 71 oy

Diğer Ofis Araçları

>

Sigorta Poliçe Takip Programı


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Diğer Ofis Araçları

Poliçe Takip Programı'nın anlaşılabilir ve kolay kullanılabilir özelliği ile sigorta acenteliği yapan işletmelerde, düzenlenen poliçelerin kaydını yapabilir, alınacak miktarların ve bu alacaklara karşılık gelen bağlı bulunulan sigorta firmasına ödenecek miktarların peşin veya taksitlendirilerek takibini yapabilirsiniz. Poliçe bitiş tarihi bildirimi, Ödeme tarihi bildirimi ve Duyurularınız için Sms gönderebilirsiniz.

Poliçe Takip Programıyla Yapabilecekleriniz :

Detaylı olarak poliçe kayıtlarınızı yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki düzenlenen poliçeleri inceleyebilir, MS Office Excel'e göndererek rapor olarak alabilirsiniz.

Kasa işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki kasa hareketlerini inceleyebilir, MS Office Excel'e göndererek rapor olarak alabilirsiniz.

Vadelendirme sonucu oluşan, alınacak paralar, ödeme planı ve ödenecek paralar, ödeme planlarını kullanarak alacağınız paralar ve ödeyeceğiniz paraların takibatını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme planlarını MS Office Excel'e göndererek rapor olarak alabilirsiniz.

Poliçesi biten ve ödemesi gelen müşterilerinize sizin belirttiğiniz metin ve kriterler doğrultusunda haberdar etmek amacıyla otomatik olarak sms gönderebilirsiniz. Ayrıca özel günlerde ve işletmenizle ilgili duyularınızda sms göndererek müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Poliçe bitiş tarihi bildirimi, Ödeme tarihi bildirimi ve Duyurularınız için Sms gönderebilirsiniz. Gönderim raporlarını alabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. yaraa yolladı.   10-04-2009 19:01  

UCRETSİZ TAM SÜRÜM YOKMU


2. seymentan yolladı.   01-02-2013 15:55  

www.acentetakip.com bir bakın bence, adamlar online çözüm yapmış, cepten işten tatilden heryerden takip edebiliyorsun. Full grafiklerle sana şirketini gösteriyor. SMS desen oda var.Profesyonel yapmışlar girin bakın site www.acentetakip.com


3. seymentan yolladı.   04-02-2013 18:59  

Acentetakip.com u geliştirmişlerde ,
Uyarı sistemleri, tali kesilen poliçelerin komisyonları, tali firmaların hesapları grafiklerle anlatıyor.Süresi bitenler borcu olanlar, müşteri yönetimi.. sadece trafik değil tüm poliçelerimi takip ediyorm.Bir sürü indirip program kullandım en iyisi bu, Excel'e çıkarma dahi var
Arkadaşlarında eline sağlık ama bizim şirket için kullanıyorz çok memnunuz.Tüm personel aynı anda kullanabiliyorz.


4. ahmetyakan yolladı.   06-02-2013 16:15  

yaklasik 3 aydan beri kullanmaktayız herhangi bir problem yasamadık sorunsuz ve kullanımı cok rahat.İş yukumuzu musteri memnuniyetimizi takip işlerimizi atlamadan yapmaya basladik ellerine saglik.


5. Celal Köroğlu yolladı.   09-11-2017 09:12  

Benim bilgisayarımı ofisimize hırsız girdi ve çaldı. Şimdi ise elimde yedek aldığım bir excel dosyası ile alacaklarımı toplamaya çalışıyorum. Hem ofisin tüm parası çalındı, hemde bilgisayarlarımız, dolayısı ile tüm verilerimizde gitti. Paramız değilde verilerimizin gitmesi çok kötü oldu. Meslektaşlarım, dostlarım, arkadaşlarım, yoldaşlarım; biryerlere yedek almak önemli. Bir kuru excel dosyasına bizim gibi kalmayın

Şayet internet üzerinden poliçe takip sistemi arıyorsanız. İyi bir alternatif tavsiye ederim.
Arkadaşa yapdırdık sağolsun 3-4 ayda bitirdi, sorun olunca iletişimden yazınca dönüş yapıyor.
Kurulum felan gerekmiyor. İnternetten üyeliğinizi açıp hemen kullanabiliyorsunuz.bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)