Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Sony ACID Pro

Sony ACID Pro

7.0e

4.6 / 5 - 64 oy

Ses Düzenleme & Kayıt

>

Sony Müzik Programı


Program İndir > Ses & Müzik > Ses Düzenleme & Kayıt

İşte gerçek bir DJ programı! DJ'ler yada DJ olmak isteyen DJ adayları, bu konuda yani seslere efekt verme ve remix yapma konusunda ne kadar başarılısınız?

DJ'lik yaparken hangi yazılıma başvuruyorsunuz? Ya da işe yaramaz yazılımlarla DJ'lik yaptığınızı mı sanıyorsunuz. İşte size gerçek bir DJ yazılımı. Gerçekten de konusunda DJ'lik yazılımları konusunda en başarılı yazılım olarak bilinmektedir ve de birçok ünlü DJ'in kullandığı ünlü bir yazılımdır...

Yazılım altında dünya devi olan Sony'nin imzasını barındırmaktadır, ancak bilindiği gibi Sony teknolojik aletler üreten bir teknoloji markasıdır, sizlere mp3 çalarlar, playstationlar ile tanıdık gelen Sony bu sefer elini yazılım sektörüne de atmıştır. Ve gerçektende başarılı olmuştur, çok sevilen ve dünyada oldukça ilgi gören bir yazılım ortaya çıkartmıştır Sony, bu yazılım DJ'lerin en büyük yardımcısıdır.

Yazılımı dünyadaki bilinen en ünlü DJ'ler kullanmaktadır. Özellikle de Türkiye'de birçok ünlü DJ bu yazılım ile bu işe başlamıştır, hepinizin sevdiği bir DJ vardır, neden sizde bir DJ olmak istemezsiniz ki. Bu çok zor bir iş değil, sadece kendinize inanın ve ortaya bu harika yazılımın yardımı ile büyük çalışmalar çıkartmaya çalışın. Emin olunki bu yazılım sayesinde DJ'liğe ilk adımda büyük ilerleyiş kat edeceksiniz.

Yazılım piyasada bilinen en son sürümü ile karşınızda Yeni KlasöR 'de! Yazılım tam bir profesyonel ama hem profesyonellere hem de amatör çalışanlara hitap eden bir yazılımdır. Yazılımı internet dünyası bir isim bile takmıştır "Müziklerin Efendisi" evet bu isim yazılımı açıklayan bir isim olmuştur, müzik ve sese dair ne varsa ne işlem varsa bu yazılımda...

Yazılımın birçok özelliği bulunmaktadır. Ama en dikkat çeken özelliklerinden birisi AC–3, AIF, AVI, BMP, GIF, JPG, MOV, MP3, MPG, OGG, PNG, PSD, PCA, RM, SWF, TGA, TIF, W64, WAV, WMA, WMV gibi birçok popüler ve daha fazla ses dosya formatını desteklemesidir. Program ne yazık ki çok büyük boyutlu ve ücretli bir yazılımdır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış