Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Windows Live Messenger XP

Windows Live Messenger XP

2009

4.6 / 5 - 240 oy

Messenger Programları

>

Windows XP için msn messenger


Program İndir > İnternet & İletişim > Messenger Programları

Windows XP için msn messenger'ın son sürümü.

Windows XP için en son çıkarılan msn sürümü... Bu Windows Live Messenger'ın 2009 ile Windows Live Messenger'ın 9. sürümü. Windows Live Messenger 2009 en sonunda beta durumdan çıktı ve güzel bir arayüze kavuştu.

Msn Messenger'ın yeni geliştirilen versiyonu. Messenger kişi listesi ifadeler, anlık görüşmeler ve sevdiğiniz onlarca özelliği ile birlikte!

Msn 2009'daki yenilikler

Msn'in kişisel ileti bölümünde artık kişisel bir ileti girin yerine, hızlı bir ileti paylaşın yazıyor. Hemen kişisel iletilerimizi değiştirelim :pp

Yenilikler bölümünde arkadaşlarınızın resim değiştirme, kişisel ileti değiştirme, nick değiştirme gibi profil güncellemeleri tutuluyor ve gösteriliyor.

Sık görüşülenler bölümünde en çok konuştuğunuz arkadaşlarınız msn 2009 tarafından takip edilip sık görüşülenler listesine konuluyor. Böylece sık görüştüğünüz kişiler arkadaş listenizin en üst kısmında bulunuyor ve avatarları biraz daha büyükçe gözüküyor.

Yine yeni bir özellik olan gruplar bölümünde yahoo grup ve google grup gibi gruplar oluşturulabiliyor ve bu gruplar msn üzerinden kontrol edilebiliyor.

Windows live messenger 2009'un en ilgi çeken özelliklerinden birisi de görüntü resminin (avatar'ın) hareketli resim olarak ve hatta webcam'de çektiğiniz video olarak ayarlanabilmesi. Böylece görüntünüz durgun olarak kalmıyor ve hareketli ve canlı bir mesajlaşma deneyimine sahip olabiliyorsunuz. Dinamik resim ve web kamerası resmi olarak adlandırılmış bu özellikler bile tek başlarına msn 2009'a terfi etmenize bahane olabilir.

Yine gözle görülebilir bir değişiklik olarak profil resimlerinin konuşma penceresinin sol tarafına alınması gözüküyor. Msn'de alışık olduğumuz görünümün gerçekten çok dışına gidilmiş. Belki de msn messenger isminin windows live messenger olarak değiştirilmesinden sonra yapılan en büyük değişiklik bu diyebilirim.

Dosya hakkında: İndireceğiniz dosya 1 MB'dan daha küçük bir ön yükleyicidir. Dosyayı açtığınızda msn messenger 9 için gerekli dosyalar microsoft'un sitesinden otomatik olarak indirilecektir. Böylece en son sürüm msn'e sahip olacaksınız.


Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. seyhmuz21 yolladı.   09-06-2008 15:05  

slm arkadaşlar tşk.....!!!!


2. magic24 yolladı.   18-07-2008 21:11  

teşekkürler yeniklasör


3. asiakrep yolladı.   10-08-2009 03:28  

yhaa çoklu msne indirme yamasını indiremedim yardımcı olurmusunuz


4. boronay yolladı.   15-10-2009 11:07  

asiakrep, işte msn çoklu oturum açma yaması.


5. Hawk yolladı.   21-09-2012 20:29  

çoklu msn açma yamasını bu sayfada bulabilirsiniz...


6. rıfat bayraktar yolladı.   10-11-2012 06:02  

neden messenger xp versiyonu indiremiyorum

Editör Yanıtı: Sorun internet tarayıcınızın eski bir sürüm olmasından kaynaklı Rıfat Bey. İndir butonuna bastığınızda "İndirme işlemi başlamadıysa buraya tıklayın" bağlantısına tıkladığınızda xp için msn indirebileceksiniz.


7. nbhvjhnı yolladı.   07-05-2013 00:08  

ya neden indiremiyorum çok acil yardımcı olur musunuz??