Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

2012 16.4.3505.912

4.2 / 5 - 60 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

Yeni Movie Maker Programı


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Microsoft'un windows kullanıcılarına ücretsiz sunduğu video düzenleme yazılımı.

Herkesçe bilinen bir yazılımdır, herkesin kullanabildiği başarılı ve zevkli bir yazılım, kullanım konusunda oldukça rahat ve sürükle bırak yöntemi ile kullanıcısına inanılmaz büyük bir kolaylık sağlayan bir yazılım.

Evet, neyden bahsettiğimizi çok iyi biliyorsunuz, bahsettiğimiz yazılım Windows Movie Maker. Evet, beklide daha önceden duyduğunuz beklide şimdi duyduğunuz bir haber, Windows Movie Maker 2 karşınızda….

Birçok resim ile harikalar oluşturabileceğiniz bir yazılımdır Windows Movie Maker, bilindiği gibi Windows işletim sisteminizin üzerinde gelir, ancak Windows XP kullanıcıları Windows Movie Maker 2 yazılımı ile tanışmadılar ve birçok harika yenilikten mahrum kaldılar artık bu yenilikler ile tanışmanızın tam zamanı, Windows Movie Maker 2012 yayınlandı.

Aslında Windows kullanıcılarının direk olarak sahip olacağı bir yazılımdır, Windows Movie Maker, onun için Vista ve Windows 7 kullanıcılarının dikkatini çekmeyecek bir anlatım olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü Windows ile bütünleşik olarak gelen bir yazılımdır, Windows Movie Maker 2, onun için Windows sahibiyseniz Windows Movie Maker 2 yazılımınında sahibisinizdir demektir.

Windows işletim sistemin ile tümleşik olarak bulunan yani Windows Vista işletim sistemi ile gelen bir yazılım olduğunu söyledik, Movie Maker 2 programının eklentilerle zenginleştirilmiş yeni ve harika özelliklerinin olduğunu duysanız eminim Windows Movie Maker 2'yi indirmek için çırpınırsınız. Ve bunu gururla söylüyorum ki, Windows Movie Maker zengin bir yazılımdır. Her yönden, özellikle de içerik yönünden…...

Yazılımın biraz daha ayrıntılarına girdiğimiz zaman; Başlıca özellikleri video ve ses dosyalarına efektler eklemek ve oldukça estetik görüntüye sahip klipler hazırlamak için kullanılır. Evet Windows Movie Maker kullanıcıları genellikle Windows Movie Maker 2'yi efek yapma amacı ile kullanacaklardır. Üstelik aynı zamanda sisteminizde bulunan yada daha sonradan Windows Movie Maker 2 ile yaptığınız video dosyalarının başına ve sonuna jenerik ekleyebilirsiniz.

Ve özelliklerimiz hala bitmedi, bu sahip olduğunuz dosyaları kullanım alanınıza göre çeşitli dosya formatları ve boyutlarda kaydetmenizi kolaylaştıracak menülere sahiptir. Ayrıca çok harika bir şık görünümlü bir arayüze sahiptir.

Yazılımın ilk kullanımda dikkat çeken özelliklerinden biriside sürükle bırak yöntemi ile çalışmasıdır. Yazılım ile slayt yada video yapmak isterseniz resimleri yada şarkı, video başka türlü şeyleri yazılıma sürükleyip bırakmanız yeterli olacaktır, zaten geri kalanı ince işlemler gerektiren işlemlerdir. Onarlıda hallettikten sonra harika bir çalışma sahibi olacaksınızdır.

Bu harika program ile daha daha yaptığınız çalışmalara yada daha önceden sisteminize bulunan film dosyalarına vb… dosyalara özel efektler, müzik ve anlatım ekleyebilir, daha sonra Web, e-posta veya CD'ye kopyalayarak başka kişiler ile de paylaşımlar sağlamış olurusunuz. Arkadaşlarınızı bu yazılım ile kolaylıkla şaşırtabilir ve çevrenizde dikkat çeken birisi olabilirsiniz… Eğlenceli ve kullanışlı bir yazılımdır.

Windows Movie Maker 2'yi kullanmak için; Profesyonelce Filmler Yapmak, Düzenli Bir Evde Yaşamak, Eskisinden Çok Daha Kolay ve Eğlenceli, Yeniden Videoteybe Kaydetme Olanağı, En Üstün Video ve Ses Kalitesi, Çok Geniş Kamera Desteği, Fotoğraflarla Slayt Gösterisi Yapmak, Videolarınızı Arşivlemek, Dostlarınızla ve Ailenizle Paylaşma Kolaylığı, VCR'den Video Alma Olanağı gibi bu 10 nedenden birine sahip olmanız yeterli, yani bu gibi işleri kolaylıkla Windows Movie Maker halledecektir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. rapisyan yolladı.   06-08-2008 09:38  

Windows Movie Maker 2 açıklaması için teşekkür ederim.


2. Alparslan T. yolladı.   08-08-2008 10:58  

Çok sağol abi güzel bir program olacağa benziyor...


3. KrofesyoneL yolladı.   20-08-2008 07:13  

Teşekkürler. İnş yeni özellikler sunuyodur. Sony Vegas Kadar Detaylıysa Yandık


4. logii yolladı.   29-09-2008 11:21  

tşk. ederim güzel paylaşım..


5. jordanil23 yolladı.   06-02-2009 20:08  

saolasn qenç :):):)