Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

gFTP [ Linux ]

gFTP [ Linux ]

2.0.18

4.4 / 5 - 72 oy

Linux Programları

>

FTP uygulamasında Linux için en iyisi diyebileceğimiz yazılım, gFTP 2.0.18


Program İndir > Diğer İşletim Sistemleri > Linux Programları

FTP uygulamasında Linux için en iyisi diyebileceğimiz yazılım, gFTP 2.0.18 Yazılım Linux işletim sistemi kullanıcıları için FTP uygulamaları için tasarlanmış en iyi ve en çok kullanılan en çok beğeni kazanan yazılımıdır.

Yazılım çok kalitelidir, önemli rakiplerinden Cute FTP ve Hs FTP gibi FTP yazılımlarına benzese de onlar kadar daha iyi ve kullanışlı bir yazılımdır. Hatta yazılım bu iki yazılıma çok benziyor ancak aynı değildir. İşlemler ve özellikler farkıyla gFTP 2.0.18 bir adım daha önde diyebiliriz. Ancak kullanım açısında tıpkısı diyebiliriz çünkü bu yazılımlar ile gFTP 2.0.18 kullanım açısından arayüzü ve menü açısından oldukça benziyor.

Yazılım ile klasik bir FTP aracının yapabildiği işleri yapabilirsiniz ancak daha iyi, daha hızlı ve daha başarılı bir yazılımla yapmak daha iyi olmazmı, işte gFTP 2.0.18 size bunları sunuyor klasik bir FTP aracının yaptığı işleri daha hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirir.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış