Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Shadows Calc

Shadows Calc

1.31

4.9 / 5 - 71 oy

Diğer Ofis Araçları

>

Basit bir hesap makinesi olarak algılayacağınız ancak sonradan içindeki harikaları farkedeceğiniz bir yazılım.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Diğer Ofis Araçları

Basit bir hesap makinesi olarak algılayacağınız ancak sonradan içindeki harikaları farkedeceğiniz bir yazılım. Matematik programları ile ismini duyuran Calc serisinin en iyi ve en yeni yazılımlarından birisidir. Hesaplama ve matematik konularında en büyük yardımcınız olacak bir yazı editörü.

Matematik ve geometri konuları ile ilgileniyorsanız bu yazılımı gerçektende çok ama çok seveceksiniz, yazılımın size sunduğu birçok kolaylık ve yenilik bulunmaktadır. Yazılımın matematik ve geometri ile alakalı olan özellikleri sayesinde yazılımı çok ama çok seveceksiniz özelliklede matematik ve geometri alanında bilgisayarları ile ilgilenmeyi tercih eden kullanıcılar için sunulacak tasarım harikası bir yazılımdır.

Yazılım ile birçok matematik işlemlerini bilgisayarınızda yapmanın keyfine varacaksınız ve bunun ne kadar zevkli bir konu olduğu anlayacaksınız yazılımın siz değerli kullanıcılarımıza sunduğu birçok şey bulunuyor, özelliklede matematik ve geometri konularını bilgisayar ortamına taşıyan bu yazılım ile kolay zor birçok matematik ve geometri işlemlerini seve seve yapacaksınızdır. Yazılımın profesyonel ve standard birçok sürümü bulunuyor bunlarla birlikte gerçektende alternatif zorluğu da çekmeyeceksiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış