Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

LimeWire

LimeWire

4.18.3

4.1 / 5 - 42 oy

Download/Upload Yöneticileri

>

Ücretsiz Dosya Paylaşımı


Program İndir > İnternet & İletişim > Download/Upload Yöneticileri

Gezegendeki en hızlı dosya paylaşım programı olan nitelendirilen ve kapatılmak zorunda kalan program.

Gezegendeki en hızlı dosya paylaşım programı. Artık zamanı geldi müzik, resim, video, program ve doküman indirmenin, paylaşım programlarının en iyisi ve en çok tercih edilenini denemelisiniz… Evet, hangi yazılımdan bahsettiğimizi biliyorsunuz o harika paylaşım programı dünyanın bir numaralı tercihi LimeWire'den başkası değil…

Birçok bilgisayar kullanıcısı, daha doğrusu birçok internet kullanıcısı elbette LimeWire programına sahiptir, çünkü LimeWire kadar dosyaları hızlı bir şekilde bulup indirebilen yazılım bulmak neredeyse imkânsız diyebiliriz, bu harika yazılım sizin için belirttiğiniz dosyanın adını internet dünyasında hızlıca arar ve sonuçları size sunar artık geri kalan sizin beğendiğinizi indirin.

Yazılım ile aynı anda birçok arama ve indirme yapabilirsiniz, sadece indirmek istediğiniz dosyanın türünü yani formatını belirleyin alternatifleriniz; müzik, resim, video, program bunlardan birini seçin ve aramaya başlasın LimeWire sizin için, dilerseniz hiç birini seçmeden hepsinin arasında aramada yapabilirsiniz. Tek tek seçtiğiniz dosya türlerini de arayıp bulup indiren başarılı bir uygulamadır.

LimeWire'ü üreticisi kullanıcılarına şu slogan ile tanıtıyor: ´Gezegendeki en hızlı dosya paylaşım programı` Gerçektende öyle üzerinde bulunduğumuz gezegenin en hızlı dosya paylaşım yazılımı olarak adlandırabiliriz LimeWire'ü, sadece indirmek ile bitmiyor işlemleriniz bu harika yazılım ile elinizde bulunan dosyaları başka LimeWire kulanıcıları ile de paylaşabilirsiniz.

LimeWire'ü tam olarak tanımlayacak olursak, ayrıntılı, kısa ve öz bir şekilde LimeWire; LimeWire bir Java platformu için bir p2p dosya paylaşım programıdır. Gnutella ağını kullanır. GPL altında çıkan LimeWire ücretsizdir. Ancak LimeWire PRO sürümünü kullanmanız için ücret ödemeniz gerekmektedir.
Evet LimeWire PRO ücretlidir ancak ücretsiz sürümünün tadını çıkartın.

LimeWire ile sahip olacağınız başlıca özellikler:
- İndirdiğiniz müzik veya görüntü dosyasını dahili medya oynatıcıda dinleyebilir ve izlyebilirsiniz.
- Dosya indirme işlemlerini yarıda bırakabilir, bir sonraki açılışta kaldığınız yerden indirme işlemine devam edebilirsiniz.
- Bilgisayarın bir şekilde kapanma ihtimaline karşı sonraki açılışta indirmekte olduğunuz dosyaların indirme işlemine (download) devam edebilir ve kayıp yaşamazsınız.
- LimeWire birçok dili desteklemektedir. (Türkçe dahil)
- Arkadaşlarınızla Ip bağlantısı kurup (güvenlik duvarınızın izin vermesi gerekir) doğrudan dosya alışverişinde bulunabilirsiniz.
- Kullanımı kolay ve basit bir arayüze bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
- Dosya indirme hızında ciddi artış sağlandı ve artık en hızlı dosya indirme işlemlerini yapabilirsiniz.
- Dosyayı indirdiğiniz kişiyle bağlantı kurabilir onunla chat (anlık mesajlaşma)
yapabilirsiniz.

LimeWire herhangi bir hata ile karşılaşmamanız için bünyesinde bir medya oynatıcı bulundurur, ve indirdiğiniz video yada müzik dosyalarını inerken dahi dinlemenize olanak sağlar, bu sayede indirdiğiniz dosyanın hangi dosya olduğu konusunda iyice anlaşılır bir bilgi sahibi olacaksınız.

LimeWire ile herhangi bir dosya indiriyorsunuz, boyutunun hiçbir önemi yok. Ancak acil bir işiniz çıktı ve bilgisayarınızın başından ayrılmanız gerekecek, dosyanız iniyor ancak henüz yarıda acilen çıkmanız gerek, o halde indirme işlemini durdurun ve bilgisayarın başında gönül rahatlığı ile kalkın, çünkü durdurduğunuz dosyanın indirme işlemine daha sonrada devam edebilirsiniz.

Elektrik kesintileri, eminim birçok bilgisayar kullanıcısının büyük bir derdidir, özelliklede herhangi bir dosya indirirken elektrik kesintisi yaşadıysanız çok kötü ve de üzücü bir olaydır. Ancak LimeWire'de böyle bir olay yaşama ihtimaliniz yoktur, çünkü bilgisayarınızın aniden kapanması ya da elektriklerin gitmesi LimeWire için önemli değil indirme işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ve de herhangi bir veri kaybına uğramazsınız.

Bu harika dosya paylaşım yazılımının birçok dili desteklemeside büyük bir nimettir, LimeWire güzel dilimiz Türkçe dâhil daha birçok dil desteklemektedir…

Dosya paylaşımı konusunda da oldukça dikkatli ve bu konuya önem veren bir yazılımdır LimeWire, özelliklede dosya paylaşımı esnasında yaşayacağınız herhangi bir güvenlik sorunu LimeWire'de asla olmaz, yani LimeWire ile dosya paylaşımında güvenlik tehditi ile karşılaşmazsınız.

Arayüzü harika kullanımı kolay ve basit bir kullanım arayüzüne sahiptir, hem şık bir görünüm hemde inanılmaz bir şekilde kolay bir arayüz size bunu LimeWire sağlamaktadır. Arayüzünün şık tasarımına bayılacaksınız, bunun yanı sıra inanılmaz kolaylığı ile de sizi şaşırtacak bir yazılımdır.

Dosya indirmede inanılmaz bir hız, evet gerçektende öyle gezegendeki en hızlı dosya paylaşım programıdır, ciddi anlamda büyük bir hıza sahip olan LimeWire ile dosyalarınıza istenilen şekilde en hızlı şekilde ulaşacaksınızdır, normal indirme hızına oranla daha büyük bir hızda dosya indirme imkânı…

Herhangi bir dosya indirdiniz, örnek bir resim indirdiniz, o resmi indirdiğiniz kişiyle yani o resmi diğer LimeWire kullanıcıları ile paylaşan LimeWire kullanıcısı ile anında iletişime geçebilirsiniz ve onunla LimeWire'de bulunan chat teknolojisi sayesinde kolaylıkla mesajlaşabilirsiniz.

LimeWire'ün en son sürümü ile gelen yeni özellikleri:
- Paylaşımdaki dosyalar üzerindeki kontrol hakimiyeti arttırılmıştır.
- Sistem durum bildirisi.
- Download'ların kaldığı yerlerden devam edebilmesi için bir çok kolaylık.
- Bağlantınızı güvenli ve gizli tutma özelliği.
- BitTorrent desteği geliştirilmiş.

LimeWire'e renk katmak ve görünümünü değiştirmek için dilediğiniz

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) birini indirebilirsiniz...
Yazılımı kullanabilmek için

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) yazılıma sahip olmalısınız...

Yasal Uyarı!:
LimeWire tamamen yasal bir yazılımdır. Ancak bu yazılımın üzerinden telif hakkı (©) bulunan müzik, program vb... dosyaların izinsiz kullanılması ve yayınlanması yasalara aykırı bir davranıştır. Programı kullanırken bunun kesinlikle bilincinde olunuz...
Biz

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) yönetimi olarak bu yazılımı sadece yasal dosyaların indirilmesi adına yayınlamaktayız, bu yazılımın linkini

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) üreticisinin sitesinden sizlere ulaştırıyoruz. İndirdiğiniz dosyalar sebebiyeti ile bilgisayarınıza gelecek herhangi bir sorun tamamı ile son kullanıcıya aittir.


Duyuru: Limewire çalışmıyor çünkü uluslararası mahkemeler tarafından kapatıldı. Ona en iyi alternatif Ares'dir. Ares indir sayfamızdan indirebilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. rapisyan yolladı.   06-08-2008 09:38  

Çok güzel bir sunum olmuş.


2. IV yolladı.   06-08-2008 09:44  

Emeğe karşı gösterdiğin saygı için teşekkür ederim...


3. Şener K. yolladı.   07-08-2008 09:08  

çok güzel anlatmışsın..


4. IV yolladı.   08-08-2008 16:08  

Sizler için