Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Şakadan sonraki şükür

> 1 <

rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #313053 28-07-2008 20:30 GMT-1 saat    
“Oğlum kapıya bak” dedi kadın. Çocuk da otomatiğe basmadan evvel apartman kapısında kim olduğunu görmek için diafona uzandı. Ekranda kapişonlu bir serseri “fuck you! fuck you” diye bağırıyor, ağzından salyalar akıtıyordu. Bir yandan da iki elinin orta parmaklarını kameraya doğru uzatıyordu. Çocuk bu olanlara bir anlam veremedi. Annesini çağırdı. Annesi gelip de ekrandaki serseriyi görünce biran panik oldu. Korumacı bir güdüyle çocuğuna sarıldı. Kocasına intikal ettirdi durumu;

“İsmaiill koş gel buraya”

Zihinsel tutarsızlık ve hasar nedeniyle erken emekli edilen SAT komandosu İsmail de şaşırdı bu duruma. Ne zamandır eli kaşınıyor, pataklayacak birisini arıyordu. Öfkesi de burnundaydı, spor salonunda şişirdiği kaslarına kan ve adrenalin pompalandı. Dolap da sakladığı beyzbol sopasını eline aldı.

Serseri “fuck you!” diye bağırmaya devam ediyor ve ısrarla zile basıyordu. “Aç kapıyı aç” dedi karısına İsmail.Kadın kapıyı açtı. Bir yandan da sanki çocuğu fazladan çikolata istermiş gibi bir ifadeyle “ah İsmoş ah” demişti. Serserinin beynini dağıtmaya giden bir adam gibi değil de lunaparka çarpışan araba kapmaya giden bir çocuk gibi hevesliydi İsmail. Spor ayakkabılarının topuklarına basıp fırladı kapıdan.

Kimse tutmasındı artık İsmail'i kimse tutmasındı!

***

Dün gece kardeşim evde yalnız olacaktı. O yalnız olduğu zamanlar onu korkutmayı çok seviyorum. Bir keresinde balkon demirlerinden 3. kata kadar tırmanıp, onun ders çalıştığı odanın penceresine uzanıp, (masası tam pencerenin önündeydi) tak tak tak diye ısrarla cama vurmuşluğum da var. Evden çığlık sesleri geldi. Annem “abindir kızım kesin abindir” diye sakinleştirmeye çalışmıştı kardeşimi. Sonra babamın sesini duydum “EŞŞOLEŞEK NERDESİN LAN” diye bağırdı camı açıp. Ben o sırada aşağıya inmiştim tekrar. O kadar korkmuştum ki babamdan, gece arkadaşımda kalmıştım.

Ertesi günkü sorgumda babam ısrarla “dün gece neredeydin” diye sordu. “Vallahi (tövbe tövbee) eve hiç gelmedim, şahidim var” diye cevap vermiştim de yememişti. Yer mi o be, he heeyt kaçın kurrasıdır benim babam.

İşte bu küçüklükten kalan pis bir alışkanlığımdır kardeşimi korkutmak. Halen de yapıyorum. En sevdiğim numara mesela o eve geldiğinde bir yere saklanıyorum. O kapıdan “abii” diyor, ben cevap vermiyorum. Sonra evde kimse yok sanıyor. Ben de küçük küçük sesler çıkarıyorum, işgilleniyor. Bunu en son yaptığımda nasıl olsa tuvalete gelir diyerek banyoya saklandım. Kardeşim banyoya gelip de ışığı açtığında ben ağzımı diş macunuyla köpürtmüş gülüyordum. Kıpırtısız. O kadar çok kormuştu ki rengi attı. Amaan dedim, bir tanecik kardeşim, seni gönderene kurban olayım falan... Sarıldım öptüm hemen. Sonrasında bana dediki diş macunu ile yaptığım salya ve sapık gülüş o kadar korkunçmuşki, hayvan kostümüyle çığlıklar atsam bu kadar korkmazmış.

İşte dediğim gibi ben kardeşimi korkutmayı çok severim. Artık eğlence olsun diye yapıyorum, o da bütün numaralarımı biliyor. İkimizde gülelim diye aptalca şeyler yapıyorum. Dün gece işte eve vardığımda kapişonumu kapatıp zile bastım. Bir yandan da orta parmaklarımla hareket çekip ingiliz punklar gibi fuck you (fok yu) diye bağırıyorum. Açılmıyor kapı. "Lan" dedim, "yoksa yedi mi bu aptal numarayı kardeşim..."

Zile ısrarla, ve daha da azgın bir şekilde bağırıyorum. Sonra kapı açıldı neyse. O arada belki evde yoktur diye anahtarımı da hazırlamıştım oysa. Bir kere daha beni bekletmesin diya anahtarımla kapıyı açıp giriş katındaki dairemize girdim. Tam o sırada da üst kattan patırtılar geldi, ne olduğuna anlam veremedim.

Baktım kardeşim içeride televizyon seyrediyor, bir yandan cips yiyor. “Neden açmadın kapıyı eşşek kişi” diye sordum. “Sen kapıyı çalmadın ki yahu” dedi. Şaşırdım bu işe. “Allah allahh,” dedim.

Kapişonlu montumu çıkarıp portmantoya astım. O sırada kapı çaldı. Açtım kapıyı. Üst komşum İsmail abiydi. Kendisi delinin önde gidenidir, vakit bulunca anlatırım maceralarını.

Elinde beyzbol sapası vardı ve burnundan soluyordu.” Naber kerem”, dedi. “Sağol” dedim de “nedir bu telaş, hayırdır” İşte anlattı bana ayak üstü bir serseri kapılarını çalmış da küfür etmiş falan. Betim benzim attı bir an. “E, nerde peki herif” dedim. “Kaçtı herhalde” dedi. “Amman” dedim “İsmail abi, gel yakalayım da tekrar dadanmasın. Ayakkabalarımı giydim hemen. Kovalayacağız ya it oğlu iti.

“Çok yağmur yağıyor üstüne bir şey giyseydin” dedi İsmail abi. Kapişonlu montum kapının arkasında sallanıyor. Bir yutkundum şöyle.

“Bir şey olmaz abi bize, delikanlıyız bize”

"EVELALLAH BE KOÇUM" deyip sırtıma bir şaplak attı. Ciğerlerim patladı sandım. Bir yandan da böyle acayip deli bir gülücük yerleşti yüzüne. O şaplağı sopayla hem de kafama kafama yemekte vardı deyip, halime şükür ettim.

Dur bir daha edeyim.

Şükür yarabbim, şükür...

Alıntıdır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

göz_ya$ı

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 980 ileti
Yer: cehennemin çıkmaz yolları
İş: öğrenci
Kayıt: 25-06-2008 05:46

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#313096 29-07-2008 09:18 GMT-1 saat    
süper ya paylaştığın için sğl

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu••• •••ßizde DoStLuk Nedir ßiLirmiSin _?
NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu caN SeniN..
yOLun SOnu uçurumSa duR!! iLk adıM ßeniM !!••• •••

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––[left]
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

şekercimm

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 359 ileti
Yer: Antalya
İş:
Kayıt: 15-12-2007 20:17

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#315272 04-08-2008 08:48 GMT-1 saat    
hahaha

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


d4rk_d3vil

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 180 ileti
Yer:
İş: öğяεИ¢ī
Kayıt: 24-02-2008 13:48

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#315462 04-08-2008 20:00 GMT-1 saat    
çok komik yaa

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


▒▒▒▓▓▓███●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυм...●●●███▓▓▓▒▒▒


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
ŞEKER ORANI...
██████████ 95%
tATLI oRANI...
███████████ 96%
gÜZELLİK oRANI...
████████████ 98%
sEMPATİ oRANI...
█████████████ 99%
tOPLAM sONUÇ 100%


İki şékér vérsém kândırâbiŁir miyim içimdéKi Çocuqu
Dâhâ mutŁu dâhâ mawi yârınŁârâ uyânmâya iKnâ édébiŁir miyim O'nu
> 1 <