Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Song'a BJK'den ilginç yorum

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #325690 16-10-2008 11:47 GMT-1 saat    
Geçtiğimiz sezon bitmeden stoper arayan Beşiktaş'ın, transferde önerilen Song'u almamasının nedeni ortaya çıktı.
Geçtiğimiz sezon bitmeden stoper arayışlarına başlayan Beşiktaş'ın, transferde önerilen Song'u almamasının nedeni ortaya çıktı. Meğer Beşiktaş Song'u 'G.Saray atığı' diyerek almamış!

Menajer Erhan Önal, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın transferde etkili bir ismine bonservisi elinde olan Song'u önerdiğini ifade ederek, “Ama kendisi bana; (Galatasaray'ın atığını almayız) dedi. Daha sonra sadece bonservisine 4.5 milyon Avro verdikleri Zapotocny'yi aldılar” diye konuştu.

Türkiye'de futbolun içindeki unsurların profesyonellikten çok uzak olduğunu anlatan Erhan Önal, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben genelde bonservis bedeli elindeki futbolcuları kovalarım. Ancak, buradaki tüm kulüpler illa para ödemek istiyorlar. Beşiktaş'a Song'u söyledim. Yetkili bir kişi bana, (Galatasaray atığını almayız) dedi. Fenerbahçe'den hiç oyuncu almadılar mı? Song bugün kendini Avrupa'da, Galatasaray'da ispatlamış bir oyuncu. Bildiğin, bonservisi elinde oyuncu var, sonra gidiyorsun 4,5 milyon avro bonservis bedelli futbolcu transfer ediyorsun.”

“GURBETÇİLERİ ANLAMAK LAZIM”

Erhan Önal, başka ülkelerin milli takımlarını tercih eden gurbetçi oyuncuları anlamak gerektiğini söyledi.

Bu oyuncuların artık Almanya'da 3., 4. nesil Türkler olduğunu kaydeden Önal, “Bu gençler orada doğup, büyüdüler, okudular. Oranın huyunu, suyunu almış gençler. Buraya gelip alışmaları benim gibi sonradan yurt dışına gidenlere göre daha zor. O gençleri anlamak lazım. Kültürümüzden tamamen uzak büyüyorlar. Buraya uyum sağlamaları zor. Yine de çok sayıda gurbetçi oyuncu Türkiye Ligi'nde forma giyiyor” dedi.

Erhan Önal, Türk Milli Takımı'nda Mehmet Aurelio'nun oynadığını hatırlatarak, Türk oyuncuların da doğup, büyüdükleri ülkelerin milli takımında oynamayı tercih etmelerinin anlayışla karşılanabileceğini sözlerine ekledi.


internethaber

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <