Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Ace Media Player

Ace Media Player

2.8.398

4.3 / 5 - 30 oy

Video Oynatıcılar

>

Küçük Boyutlu Video Oynatıcı


Program İndir > Video > Video Oynatıcılar

Gustosoft firması tarafından yazılmış küçük boyutlu bir video oynatma programıdır.

Gustosoft firması tarafından üretilen küçük boyutlu video oynatma programıdır. Ancak özellikleri itibariyle pek çok programı aratmayacak.

En güzel özelliği .mov (Quicktime), .rm (real media), .avi ve divx uzantılı dosyalarınızı tek bir oynatıcı ile izleyebilme ve çalma listesi(playlist) oluşturulabilmesine olanak vermesi.

Tam ekran desteği bulunan programı klavye kısa yolları ile kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca video oynatabildiği gibi mp3 ve wav dosyalarınızı da çalabiliyor.

Büyük özelliklere sahip boyutu küçük son derece kullanışı bir medya oynatıcısıdır. Program son derece kullanışlı kullanıcısı oldukça fazladır. Program boyutu oldukça küçük ama işlevide oldukça büyük bir programdır. Bir medya oynatıcısında arayacağınız tüm özellikler ve daha fazlası bu programın bünyesinde bulunmaktadır harika kullanışlı ve küçük boyutlu tam bir kullanıcı dostudur...

Program ile .mov(Quicktime), .rm(real media), .avi ve divx dosya foramtlı dosyalarınızı ayrı ayrı yazılımlara ihtiyaç duymadan kullanabilir bu programda hepsini oynatabilirsiniz. Sadece videomu hayır tabiki ayrıca program ile popüler ses formatlarından mp3 ve wav ses formatlarınıda oynatabilirsiniz.
Programın desteklediği formatlar mpeg, divx, rm(Real), mov(QuickTime), dat(Video-CD), asf, wmv, avi, mp3, wav, AudioCD gibi dosya formatlarıdır.

30 gün boyunca tam sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış