Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Active GIF Creator

Active GIF Creator

3.7

4.4 / 5 - 42 oy

Resim Düzenleyiciler

>

Hareketli Resim Yapma Programı


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Düzenleyiciler

Hareketli resimler yani GIF'ler oluşturmak isteyenler bu yazılımı deneyin.

Eminim sizinde içinizde bir GIF yapabilme arzusu vardır, ya da GIF yapamıyorsunuz bunun için basit bir yazılım arıyorsunuzdur, gerçektende GIF yapma konusunda dünya üzerinde bu program piyasasında oldukça fazla program var ancak hangisi iyi hangisine güveneceğinizi bilmiyorsanız size en güvenilir ve alanındaki en güçlü yazılımı sunuyoruz. Yazılım sayesinde GIF yani hareketli resim yapmak hiç ama hiç kolay bir hal almamıştır ancak bu yazılımla artık bu işlem inanılmaz bir şekilde kolaylaşıyor.

Yazılım sayesinde hareketli resim yani GIF oluşturmak için sadece program ile bilgisayar başında birkaç dakika kalmanız yeterli olacaktır. Yazılım için bu süre yeterde artar ancak zaman için garanti veremeyiz yani çok kısa süreceğini söyleyemeyiz, çünkü iş yapacağınız GIF'e bağlı ne kadar uzun bir GIF yaparsanız zamanda o kadar uzar. Ancak gerçekten de çok kolay ve zahmetsiz bir işe dönüşmektedir bu yazılım sayesinde GIF oluşturmak, yazılım GIF'leri birçok GIF yapma yazılımından daha kaliteli bir şekilde oluşturmaktadır.

Ayrıca bu harika yazılım birçok pahalı yazılım ile aynı derecede kaliteli GIF'ler hazırlamaktadır, örnek verecek olursak yazılım Adobe Imageready ile aynı kalitede GIF hazırlayabilir ki zaten yazılım Windows Paint, Adobe Photoshop ve diğer resim düzenleme programları ile tam uyumlu çalışabilecek bir GIF hazırlayabilir. Yazılım BMP, JPEG, ICO, PCX gibi dosya formatlarını da desteklemektedir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. DeLi_ÇoÇuK yolladı.   29-07-2008 16:30  

tşkler ;)


2. ali osman kalaycı yolladı.   08-08-2009 23:11  

[img][/img]