Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Adobe After Effects

Adobe After Effects

11.0.2

4.4 / 5 - 51 oy

Video Kayıt & Düzenleme

>

After Effects CS6


Program İndir > Video > Video Kayıt & Düzenleme

Adobe devinden gene dev bir yazılım daha, görsel şölene kendinizi hazırlayın.

Adobe devinden gene dev bir yazılım daha, görsel şölene kendinizi hazırlayın. Yazılım dünyası büyük bir dünya, bu piyasa birçok kaliteli isim var ama en kalitelileri varki onlar gerçektende kullanıcısının istediği herşeyi biliyor ve kullanıcısı dilemeden o kullanıcısının hayalini yerine getirmektedir. Bu dev firmanın adını biliyorsunuz. Adobe birçok yazılımı ile bilgisayar programcılığında bir çağ açmış bir firmadır. Birçok yazılımı çok konuşuldu hala konuşulan yazılımları dahi var.

Adobe bilgisayar dünyasına birçok şey kazandırmıştır ve de hala kazandırmaya devam etmektedir. Adobe Merkezi ABD de bulunan dünyanın en büyük tasarım yazılımları üreten firması. 2005 yılında Macromedia firmasını satın alarak tasarım pazarında çok daha büyük bir yer edinmiştir. Ve Macromedia'yı da satın alarak gücüne güç katan Adobe kullanıcılarına yüzlerce yazılım sunmuştur... Bunlardan en önemli olanları hatırlayacak olursak; Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Freehand, Fireworks, InDesign, Acrobat, Coldfusion, Macromedia Dreamweaver, QuarkXPress, Macromedia Flash, InCopy gibi birçok yazılımla dünyaya bilgisayar konusunda güzellikler saçmıştır.

Ve o harika yazılımlar listesine bir harika daha kattı Adobe After Effects.
Peki, Adobe After Effects ile neler yapabiliriz? Bu harika yazılım ile Üstün çıktı ve geniş dosya formatı desteği, Güçlü maske araçları, Graph Editor, Profesyonel renk düzeltme, En yüksek kalitede anahtar ve örtü araçları, Benzersiz Adobe entegrasyonu, En iyi performans, Baştan tasarlanmış, birleşik kullanıcı arabirimi, Adobe Bridge, Medya yönetimi ve render sonrası işlemler, Esnek 2 ve 3 boyutlu montaj, Uzman görsel efektler, Rakipsiz metin animasyonu ve jenerik efektleri, Zaman kazandırıcı animasyon ve davranış hazır ayarları ve proje şablonları, Bozucu olmayan vektörel boyama gibi birçok özelliği ile görsel efektler hazırlamanızı sağlayan bir yazılımdır.

Gereksinimleri:
- Intel Pentium 4 veya çift Pentium 3 Mikroişlemci
- 512 MB Ram (1 GB önerilir)
- QuickTime 6.5
- 24-bit ve OpenGL 2.0 ekran kartı
- 11 GB yüklemeden sonra, 500 MB yükleme için boş disk alanı
- Aktivasyon için internet bağlantısı veya telefon
- DVD-ROM sürücüsü
- Cycore FX


Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. Icesoldier yolladı.   04-06-2008 07:14  

Flash ile birlikte bu programı da profesyonelce kullanabiliyorsanız işte o zaman tam bir animasyon üreticisi olmuşsunuzdur diyebilirim...


2. EglenceliOyuncu yolladı.   01-09-2015 09:08  

Çalışırsa Çok iyi olur :)


3. EglenceliOyuncu yolladı.   01-09-2015 09:09  

30 Günlük :(