Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Video Düzenleyici

Video Düzenleyici

1.1

4.1 / 5 - 63 oy

Video Kayıt & Düzenleme

>

New Video Splitter


Program İndir > Video > Video Kayıt & Düzenleme

Video dosyalarınız üzerinde birçok düzenleme seçeneğini gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir yazılım ile karşı karşıyasınız.

Videolarınızı birçok şekilde düzenlemenizi sağlayacak başarılı bir yazılım ile tanışmak üzeresiniz, yazılım ile video düzenlemek, ayrıntıya girecek olursak ve de video düzenleme konusunda en iyi yaptığı işleri söyleyecek olursak yazılım ile videolarınızı kesebilir ve ardından da kolaylıkla birleştirebilirsiniz.

Bu harika program ile AVI(Divx, XviD, MPEG4), MPEG I ve II, DVD(.VOB), RealMedia(.RM, .RMVB), - VCD(.DAT), ASF/WMV uzantılı dosyalarla çalışabilir, bunları MPEG1, MPEG2,VCD, SVCD, DVD(PAL, NTSC)AVI(DivX, XviD, MPEG-4)ve Windows Media WMV/ASF)uzantılı videolar şeklinde bölebilirsiniz. Evet, gerçektende bunları yapmak çocuk oyuncağı gibi görülebilir ancak gerçektende yapılması oldukça zordur, bunları bu kolay programdan daha farklı olarak profesyonel yazılımlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılımın içeriğinde sizleri harika bir dönüştürücüde bekliyor olacaktır, bu video dönüştürücü özelliği ile de gerçektende üstün başarılara adım atacak bir yazılımdır, bu harika yazılım, böylece bir yazılım içinde hem düzenleme konularında başarılı ve de kolay işlemlerde bulunmuş olursunuz hem de dönüştürme konusunda da oldukça şanslı ve kolay işlere ulaşmış olursunuz. Ayrıca yazılım 2 GB'dan büyük dosya büyüklükleri de desteklemektedir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış