Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ADShareit Video to SWF Converter Lite

ADShareit Video to SWF Converter Lite

3.1.0

4.9 / 5 - 90 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

SWF Video Dönüştürücü


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Harika bir yazılım, SWF dosyalarınızı kolaylıkla çeşitli video formatlarına çevirin.

Harika bir yazılım, SWF dosyalarınızı kolaylıkla çeşitli video formatlarına çevirin. Macromedia flash yazılımının içinden çıkan SWF dosya formatını birçok video formatına çevirmenizi sağlayan başarılı bir yazılım. Yazılım gerçektende birçok profesyonel bilgisayar kullanıcısının dertlerinden birisi olan SWF dosya formatını başka bir dosya formatına çevirme sorununu bu yazılım sayesinde kolaylıkla halledebilirsiniz, bu harika ve de pahalı yazılım sayesinde macromedia flash programının sahibi olduğu SWF dosya formatlı dosyaları AVI, MPEG, DVD, SVCD, VCD, 3IVX, DIVX, XVID gibi formatlardaki videolara kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Yazılımın başardığı birçok iş var ancak en iyilerinden biriside hareketli resim oluşturabilmesi evet yazılım sayesinde birbirinden harika GIF'ler oluşturabilirsiniz. Yazılım SWF dosyasını video formatlarına çevirirken sizin için aynı zamanda zor bir işi daha başarmasını biliyor hareketli resimler animasyonlar oluşturmanıza izin veren başarılı bir yazılımdır, üstelik yazılımın kullanımı da son derece kolay ve hızlıdır.


İşte yine harika bir yazılım ile siz sevgili kullanıcılarımızın karşısındayız, bu harika yazılım video ve flash ile alakalı bir yazılımdır. Yazılımı en çokta video ile ilgilenen ve bu videolarını daha başka ortamlarda görüntülemek isteyen kullanıcılar için tavsiye ediyoruz, yazılım sayesinde birçok popüler dosya formatındaki videolarınızı kolaylıkla SWF formatına yani oynatılabilen flash dosyasına çevirebilirsiniz. Gerçektende bu konuda oldukça başarılı ve kendisini kanıtlamış bir yazılımdır.

Evet, yazılım ile birçok popüler video dosya formatını kolaylıkla Macromedia Flash programında çalışabilen SWF formatındaki flash dosyalarına çevirebilirsiniz. Peki, bu bahsettiğimiz popüler video dosya formatları nelerdir, isterseniz onları bir göz atalım önce, yazılım AVI, MPEG, WMV, ASF, RM, RMVB, QT, MOV, MP4, GIF gibi biçimlerdeki video ve animasyon dosyalarınızı SWF dosya formatındaki Macromedia Flash programı aracılığı ile çalışabilen flash dosyalarına çevirebilirsiniz.

Sadece bu kadarı bu yazılımın size sunduğu özellikler değildir, yazılım ile hareketli resim tutkunlarına da bir sürprizimiz var, yazılım sayesinde kolaylıkla hiç zahmet çekmeden birkaç adımlar birbirinden güzel hareketli resim olan GIF'lerde oluşturabilirsiniz, sadece bu kadar da değil, istediğiniz videolarınıza istediğiniz efekti uygulayabilirsiniz, birçok özelliği bünyesinde barındıran başarılı bir video aracıdır.

Evet, devam edelim harikaları saymaya, yazılımın özellikleri bunlarla olsa iyi ancak bir önemli hem de çok önemli bir özelliği daha bulunuyor yazılım sayesinde SWF flash dosya formatlarını GIF, PNG, TGA, BMP, JPEG gibi resim dosya formatlarına da kolaylıkla dönüştürmek mümkündür. Evet yazılım harika özellikler ile donatılmış ancak şimdi fiyatı da gerçektende tabiri caizse dudak uçuklatacak cinsten tabi bu profesyonelin fiyatı için geçerli bir söz, yazılımın bu sürümü lite sürümüdür fiyatı da 49.95 $'dır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   06-07-2008 03:58  

Teşekkürler.