Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

AEVITA Save Flash

AEVITA Save Flash

1.5

4.6 / 5 - 81 oy

Download/Upload Yöneticileri

>

Flash İndirme Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Download/Upload Yöneticileri

İnternet sitelerindeki flash animasyonları bu yazılım ile sisteminize kolayca indirebilirsiniz.

Yazılım sayesinde internette gezerken, internetteki gezintileriniz, ziyaretleriniz sırasında beğendiğiniz gördüğünüz flash uzantılı dosyaları animasyonlu dosyaları bilgisayarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz. Bunu bu yazılım ile yapmak çok kısa bir zamanınızı ve uğraşınızı alacaktır emin olabilirsiniz. Artık bu flashların ulaşılmaz olduğunu aklınızdan çıkartın.

Yazılım sayesinde Flash dosyasındaki her türlü uygulamayı sisteminize kolaylıkla indirebilirsiniz, özellikle de bulara örnek verecek olursak reklam, flash destekli reklamlar, banner flash destekli bannerler ve son olarak da oyun flash oyunları sisteminize kolaylıkla indirebilirsiniz. Ve dilerseniz bu harika yazılım sayesinde ayrıca flash destekli videoları bile sisteminizde barındırabilirsiniz, internetteki her türlü flashı bilgisayarınıza çekin!.

İşte sıra geldi kullanıcıların en çok dikkat ettiği bölümlerden birisine, yazılımın kullanım yöntemleri ve kullanım kolaylığı ne derecededir? Kullanım kolaylığı üst sevilerde olan başarılı bir yazılımdır yazılım ile flash dosyaları sisteminize kayıt edebilmek için çok bir şey bilmenize gerek yok. Yazılım zaten kendini Internet Explorer'in araç çubuğuna kendini bir eklenti gibi kurar ve flash dosyaları bekler. Yazılım herhangi bir flash dosyası sezince aktif olur ve sizden indirme komutunu bekler...

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   05-07-2008 15:01  

Teşekkürler.