Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Anti-Peeper Key

Anti-Peeper Key

2.0

4.4 / 5 - 88 oy

Masaüstü Gelişimi

>

Pencere Gizleme Programı


Program İndir > Masaüstü Araçları > Masaüstü Gelişimi

Ekranınızdaki pencereleri gizleyerek gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Anti-Peeper Key, pencereleri ve programları davetsiz kişilerden bir saniye içinde gizlemek için geliştirilmiş kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Eğer chat ya da internette surf yapma alışkanlıklarınızdan vazgeçemiyorsanız, iş esnasında pardonunuzdan bu program sayesinde korunabilirsiniz.

Anti-Peeper Key iki farklı masaüstüne ayrılabilir. Birincisi internet tarayıcılarınızın, oyunların, kişisel e-postalarınızın olduğu “Özel” masaüstü, diğeri ise çalışma programlarınızın bulunduğu “İş” masaüstü. Patronunuz yaklaştığında kolaylıkla “İş” masaüstüne dönebilirsiniz.

Programa atanan kısayol tuşlarına bastığınız anda hızlı bir şekilde o anda ekranda olan veya altta simge durumunda olan tüm oyun, msn sayfaları, internet siteleri vs. aniden ve tamamen kaybolur ve sizin istediğiniz yanıltıcı pencere gelir (word sayfası, power point sunu çalışması, evrak ve dosya listeleri vs.) ve sizin işinizle uğraştığınızı göstererek karşı tarafı yanıltır. Tekrar aynı tuşu kullandığınız zaman ise kaybolan pencereler, girilen siteler ve oynanan oyunlar aynen geri gelir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Patronunuz ofisine döndüğü anda “Özel” masaüstünüze kolaylıkla geri dönebilirsiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış