Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Any Flv Player

Any Flv Player

2.5.1

4.6 / 5 - 77 oy

Video Oynatıcılar

>

Video Yükleme Programı


Program İndir > Video > Video Oynatıcılar

Sisteminizde bulunan FLV uzantılı video dosya formatlarını kolaylıkla oynatabileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Yazılım üstün kolaylığı sayesinde isteyen her kullanıcı, profesyoneli olsun amatörü olsun isteyen herkes en yeni başlayan bilgisayar kullanıcısı bile FLV dosya formatındaki videolarını bu yazılım sayesinde kolaylıkla oynatabilecektir.

Yazılım oynatma dışında birde FLV dosya formatlarını dönüştürme özelliği de bulunuyor, bu yazılım sayesinde flv dosya formatlarınızı tam 16 değişik şekildeki dosya formatlarına gene aynı oynatmada ki olduğu kolaylık da ki gibi kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Mp3, mp4, mpg, avi, mpeg, flv, 3gp bunlar desteklediği video dosya formatlarından sadece bazılarıdır. Yazılımın en beğenilen yönlerinden biriside videolarınızı web sayfalarından yayınlamanıza olanak tanımasıdır.

Yazılım ile birlikte Google ve Youtube sitelerinden kolayca video yükleyebilme, sürükle bırak seçeneği, 1x, 2x yakınlaştırma ve tam ekran modu, Myspace görüntü sayfasına kolayca video gönderimi, swf uzantılı dosyaları oynatabilme, videoları tam 16 farklı biçime çevirebilme seçeneği, videolarınızı kolayca web sitenize aktarma gibi özelliklere de sahip olacaksınız. Kendi blok sitenize video yükleme seçeneklerine sahip olacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış