Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ASCii.art

ASCii.art

0.4

4.8 / 5 - 28 oy

Resim Düzenleyiciler

>

Sanatsal Yazı Yazma


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Düzenleyiciler

Yazılardan resim oluşturun, evet bu iş bu harika yazılım için çok basit bir işlem...

Yazılardan resim oluşturun, evet bu iş bu harika yazılım için çok basit bir işlem...
Yazılım sayesinde yazılardan oluşan bir resim ortaya çıkarabilirsiniz, öncede yakından belirgin olan yazılar uzaklaştıkça sizin belirlediğiniz herhangi bir resme dönüşecek bu yazılımın size sunduğu bu olay gerçekten de birçok profesyonel grafikçi bile zorlanarak yapabileceği bir işlemdir, yazılım birçok grafik/resim düzenleme yazılımına göre büyük bir iş başaran harika bir uygulamadır. Üstelik tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Yazılım ile herkesin belki de bir kere de olsa içinden geçen bir düşü ortaya çıkarabilirsiniz, yazılardan oluşan harika bir resim, bunu yapmak yazılım için tabiri caizse bebek oyuncağıdır, sizinde seveceğinizi tahmin ettiğimiz bu yazılımı siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz bir şekilde sunuyoruz, yazılımın ücretsiz ve kullanımı kolay oluşu sevilecek en iyi yönlerinden birsidir, belki de ama bu harika yazılımın seveceğiniz daha birçok noktası var.

Yazılım tamamen ücretsiz bunu dedik peki başka harika bir şey duymak ister misiniz? Yazılım kurulumsuz tek bir dosya üzerinden çalışan başarılı bir yazılımdır, artık birçok gereksiz dosya ile uğraşmayın tek bir dosya ile tek bir harika yazılım ile çalışın, yazılımın belki de tek bir kötü yönü var oda dil konusunda. Yazılım Almanca bir yazılımdır, onun için ilk başlarda zorlanabilirsiniz ama sonraları yazılımı çok seveceksiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış