Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Autodesk Design Review

Autodesk Design Review

2012 12.0.0.93

4.5 / 5 - 80 oy

Resim Araçları & Eklentileri

>

DWF Uzantılı Dosya Açma


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Araçları & Eklentileri

DWF uzantılı çizim dosya formatlarını görüntüleyebilen bir yazılımdır.

Yazılım ünlü çizim programları üreten ünlü firma olan Autodesk firmasının ürettiği bir yazılımdır. Yazılımın amacı ise gene Autodesk firmasının ürettiği bir çizim yazılımının uzantısı olan DWF uzantılı dosyaları açmak ve içeriğini görüntülemeye yarayan başarılı bir yazılımdır. Ve de bu konunun resmi yazılımıdır.

Bilindiği gibi dünyanda çizim yazılımı denince akla gelen ilk yazılım Autocad'dir. Autocad'te hazırlanan çizimlerinizin Autocad ile yaptığınız çalışmaların elektronik olarak gönderdiğiniz yani elektronik posta yolu ile gönderdiğiniz kişiler akrabalarınız arkadaşlarınız yakınlarınız olabilir, tarafından başka amaçlar için kullanılmamasını istiyorsanız Export bölümünden DWF formatına çevirebilirsiniz, böylece işte bu sayede hazırlanan çizim çalışmaları artık başka amaçlar içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çalışmalarınızı gönderdiğiniz kişi ya da kişiler sadece o oraya çıkarttığınız çizimde çıktı alabilir yani yazıcıdan kâğıt üzerine aktarabilir ve Zoom yani yakınlaşma yaparak hazırladığınız çizimin ayrıntılarını inceleyebilir ve istenileni karşı tarafa da aktarmış olursunuz. Ancak bu programda açtığı için ve de bu yazılım Explorer altında çalıştığı için asla ama asla kopyalayamaz.

Eğer çizimleriniz kopyalanmasın kullanılmasın diye resim dosyasına çeviriyorsanız bu program çok işinize yarayacaktır. Yani yazılım sayesinde ayrıca çizimleriniz sadece sizde kalır başka kişiler tarafından kopyalanamaz çünkü çizimi DWF formatına çevirirken resim dosyalarında olduğu gibi kalite kaybına uğramaz. Kullanışlı ve çizim konusu ile ilgilenen kullanıcıların işini görecek üstün bir yazılımdır...

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış