Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

AVS Video Tools

AVS Video Tools

5.6.1.715

4.8 / 5 - 38 oy

Video Kodekleri

>

Video Araçları


Program İndir > Video > Video Kodekleri

AVS Video Converter basit bir video converter aracından çok daha gelişmiş bir araç

AVS Video Converter basit bir video converter aracından çok daha gelişmiş bir araç, yeni video capture özellikleri, DVD, SVCD, veya VCD kayıt timeline tabanlı video düzenleme.

Basit kullanımlı ama son derece başarılı ve işini etkili bir şekilde gerçekleştiren bir video biçimi dönüştürücü yazılımdır. Gerçekten de son derece başarılı ve başarılı olduğu kadarda kullanımı hoş ve yeni başlayan kullanıcı da dahil olmak üzere isteyen her bilgisayar kullanıcısı programı zorluk yaşamadan kolayca rahatlıkla istediği gibi kullanabilir.

Bir video formatını tüm formatlara çevirebilme; DV ve analog kameralardan görüntü yakalama (capture) aynı şekilde VCR, TV tuner, ve Web kameralarından capture yapabilme; Rip ve video DVD, SVCD, veya VCD kayıt; batch modu; Tek frame i resim veya kısa film veya ses dosyasını audio dosyası olarak export edebilme.Otomatik level, brightness, contrast, deinterlacing, rotation, motion text, logolar, Convert esnasında 40 dan fazla efekt filteresi uygulayabilme.Kullanıcı dostu arayüzü (kolay kullanım) gibi özellikler bu uygulamayı popüler kılıyor.
Uygulamanın desteklediği dosyalar şöyle:
AVI (DivX, XviD, MPEG-4, Cinepak), MPEG-1 ve MPEG-2, VOB, VRO, DAT (video DVD, PAL, and NTSC), WMV (Windows Media Video), Real Media, 3GPP, 3GP2, MOV (QuickTime, read-only). Version 3.5.3 te fix hatalar düzeltilmiş ve güncelleştirmeler yapılmış.

Program ile dilerseniz DVD, SVCD ve VCD gibi formatlardada kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Programın en iyi yapabildiği iş video biçimleri ile oynamaktır doğru, ama yazılım harika özellikleri sayesinde de bütün bildiğiniz medya biçimlerinde kesme ve düzenleme işlemlerinin bazılarını olsun yapabilirsiniz.

- Çok dilli AVI videoların seslerini seçme özelliği.
- Video düzenleme, kesme, birleştirme, filigran silme, efekt verme özelliği.
- Görünütü yakalama özelliği.
- DV, VHS, DVD video çözücü.
- Video Bit-Hızı bilgisi.
- 10000 MB data desteği.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış