Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Bilgisayar Gözetleme Programı

Bilgisayar Gözetleme Programı

2.7

5.0 / 5 - 69 oy

Keylogger & İzleme

>

Uzaktan Bilgisayar İzleme Programı


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

İş yeri ve ev kullanıcıları için en güçlü gözetim ve monitörleme yazılımıdır.

Bilgisayar Gözetleme Programı ile bilgisayar üzerindeki her türlü aktiviteyi gözetim altında tutabilirsiniz (Görüşmeler, e-postalar, masaüstü uygulamaları, mikrofon...)

Daha önce karınızın ya da çocuğunuzun arkadaşlarıyla ne konuştuğunu hiç düşündünüz mü? Onlar tüm zamanlarını kimle geçiriyorlar? Daha önce hiç bilgisayarınızda akşama kadar ne yapıldığını merak ettiniz mi :memnun

Bilgisayar Gözetleme Programı ile onların konuşmalarını okuyabilir, gezdiği siteleri ve e-maillerini görebilirsiniz. :saskin

Herkesin küçük de olsa bir sırrı vardır. Bu küçük program ofisinizde ya da evinizde küçük muziplikler yapmanız için güzel bir araç.

Bilgisayar Gözetleme Programı neler yapabilir?

Programın ana fonksiyonu; bilgisayardaki yazıları, video-sesleri ve ekran görüntülerini kayıt altına almaktır.

Yükleme işleminden sonra, çabucak bir şifre seçeceksiniz. Bu size kayıtları görüntülerken, ayarları değiştirirken ve buna benzer işleri yaparken lazım olacak. Şifrenizi kesinlikle unutmamanız lazım çünkü; şifreyi unuttuğunuz zaman değiştirme şansınız yok. Ayrıca programı silmek de düşündüğünüzden çok daha zor olacaktır. Şifreyi değiştirebilirsiniz fakat bunu sadece siz yapabilirsiniz.

Program çalışmaya başladığı zaman kendini otomatik olarak küçültecek ve saat çubuğunda küçük bir simge halini alacaktır. Ayrıca programı özel fonksiyonlar belirterek daha rahat kulanabilirsiniz.

Programa her girdiğiniz zaman size şifreyi soracaktır.

GÖZETLEME:

Şifreyi girdiğiniz zaman programın ana penceresiyle karşılaşacaksınız. Arayüzü mükemmel değil ama gerçekten iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay.

Program 6 ana kesimden oluşuyor. Ayarlar, komutlar, kayıt görüntüleyicisi, destek...

Ayarlar bölümü; programın varsayılan ayarlarını değiştirmeye yarıyor.

Programın en iyi yanına geldi şimdi sıra. Ses ve ekran görüntüsü kaydı. Bu yolda hiç birşey size otomatik olarak verilmeyecek. Bu ayarlarda biraz bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyacaksınız. Görüntü kalitesi-büyüklüğü ve resmin alınacağı zaman aralığını seçebilirsiniz. Bu adımda program sistemi uyarlayacaktır. Kayıtların miktarını da ayarlayabileceksiniz.

Eğer tam bir ajan olmak istiyorsanız, programın kayıtları seçtiğiniz e-posta adresine(SMTP server gerekli) yollamasını sağlayabilirsiniz. Ya da dosdoğru sizin FTP serveriniza. Program size ajan tutmaktan çok daha ucuza mal olacaktır :D

Komutlar sekmesi orta-sol bölgeye koyularak pratik kulanım sağlanılmış. Ayrıca programın düğmelerini Kayıta başla/durdur, gizle(bu programı kapatmadan saat çubuğuna küçültecektir) ya da çıkış şeklince ayarlayabilirsiniz.

Sıradaki sekme, kayıt görüntüleme sekmesi: Burada kendi istihbarat bilgilerinizi farklı formatlarda izleyebilirsiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi; yazı kayıtları, web kayıtları, görsel kayıtlar ve ses dosyaları. Daha önceden kayıtları mailinizden ya da FTP serverinizden indirmiş olsanız bile onları tekrar burada görebilirsiniz.

Programda bir lisans sekmesi bulunuyor. Buradan direk programın web sitesinden tam lsansını satın alabilirsiniz. (Benim test ettiğim versiyon 7 gün zaman sınırı olan versiyonu).

Program bir yardım klavuzuyla birlikte geliyor. Herhangi bir probleminiz olduğunda ya da programı kullanmak için daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunda buradan ihtiyacınız olan bilgiyi bulabilirsiniz.

Programla ilgili bir sorununuz olduğunda Destek (Support) butonu sizi direk programın sitesinde ilgili bölüme götürecektir. Buradan istediğiniz konuda teknik destek alabilirsiniz.

Programı kaldırmak istediğinizde en son sekmeden bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Fakat şifrenizi unuttuysanız üretici'ye özel istek olarak bir mail yollayarak yardım istemelisiniz. Çünkü böyle bir durumda programı sistemden kaldırmak kolay olmayacaktır.

Bu program çok sinsice hazırlanmış olup kendisini essential system process (csrss.exe)'den gizler. Yani programı görev yönetisinden durdurmanız imkansızdır(ctrl+alt+del).

İyi bir anti-spyware kullanarak programı bloklayabilirsiniz, fakat kendini kayıt defterine yerleştirdiği çoğu veriyi kaldıramayacağınızdan bu tavsiye edilmez.

Program çok fazla yararlı özellik sunuyor. Kullanımı çok kolay ve programla çalışırken yolunuzu kolaylıkla buluyorsunuz. Fakat arayüzü çok da kullanıcı yanlısı değil. Ayrıca parolanızı unuttuğunuzda yapabilecek fazla bir şeyiniz de yok.

Yazılımı kullanırken eğleneceksiniz. Bir amatör için çok zor olamayan program bir profesyonel için de çok kolay değil. Programı kuladığınızda hatıralarınız arasında eğlencili bir muziplik olarak kalacaktır :) Bu program kesinlikle birini kurban etmek için yapılmamıştır, programı kesinlikle kötü niyetlerde kullanmayın...

Zaman Sınırlı (7 gün)


Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. cLin91 yolladı.   22-05-2009 20:24  

tşkkr ederm


2. ali6350 yolladı.   03-07-2009 08:23  

eywallah birader


3. asiakrep yolladı.   10-08-2009 03:42  

bu program ücretlimi

Editor Cevabı: Ücretli, fakat 1 hafta boyunca kısıtlama olmadan takip yapmak münkün.