Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Webcam'i Güvenlik Kamerası Yapma Programı

Webcam'i Güvenlik Kamerası Yapma Programı

3.2

4.5 / 5 - 68 oy

Keylogger & İzleme

>

Webcam'den güvenlik sistemi kurmak için program - Crime Catcher


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

Evde basit bir güvenlik sistemi kurmak için gerekli olan tek yazılım.

Web kamerası olanlar, kendi güvenlik sisteminizi web kamerasını güvenlik kamerası yapma programı ile kendiniz kurun. Elinizde eğer herhangi bir webcam varsa bu yazılım sayesinde o kamerayı son derece profesyonel bir güvenlik kamerasına çevirebilirsiniz, gerçekten de bunu yapmak başka hiçbir yazılım ile mümkün değil, yapılsa bile webcam güvenlik kamerası yapma programının yaptığı kadar harika olamaz herhalde. Çünkü bu işin en profesyonel ve uzman yazılımı adından da anlaşılacağı üzere webcamı güvenlik kamerası yapma programıdır. Gerçekten de evinde güvenlik sorunu yaşamak isteyenler yada değişik bir şeyler peşinde olanların kullanması gereken son derece profesyonelce hazırlanmış bir yazılımdır.

Elinizde bulunan en küçük bir kamerayı webcam'i bile bu yazılım ile çok güçlü ve harika bir şekilde çalışan bir güvenlik kamerasına çevirebilirsiniz, kullanmanız ve denemeniz gereken bir yazılım. Bu deneyimi yaşayın ve gerçekten de pişman olmayacaksınız, belki de gün gelince sizinde işinize yarayacak bir yazılım olabilir. Webcam'i güvenlik kamerası yapmak ve uzun bir yolculukta evde olan biteni bilgisayardan izlemek çok basit...

Yazılım ile ister canlı canlı olarak evinizde olanı biteni gözleyin yada yazılımın akıllı kodları sayesinde kaydedilen görüntüleri yazılımın size sunduğu raporla birlikte görüntüleri de izleyebilirsiniz, yani yazılımın görüntüleri kayıt edebilme özelliği de mevcuttur. Yada daha büyük bir özellik ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu özelliğe bayılacaksınız gerçektende. Kameranızı sabit bir yere koyun, ve yazılım sabit alanda olan biteni gözler ancak burada büyük bir özellik var yazılım size siz dilerseniz sadece içerisinde hareket olan görüntüleri yollar, evet gerçektende bu mümkün.

Yazılımın içeriğinde bulunan motion özelliği sayesinde yazılım o ortamdaki hareketleri algılayabilir ve siz isteyince size ayrıntılı bir raporu ile birlikte bu içerisinde hareket olan görüntüleri yollayabilir. Ses çalma, e-posta ile gönderme gibi daha birçok profesyonel özelliğe sahip olan bu yazılımın özelliklerine bir göz atalım;

Genel Özellikleri:
- Bilgisayar ekranından tamamen yok edebilirsiniz. Böylece kimse sizin bu programı kullandığınızı fark etmez.
- İnternet'i kullanarak programa herhangi bir yerden ulaşabilir ve dışarıdan müdahalede bulunabilirsiniz.
- Şifre koruması ile sizin dışınızdaki müdahaleleri asgari düzeye indirir. Mesela istenmeyen bir kişi programın çalışmasını engelleyemez.
- En küçük bir hareket algıladığında herhangi bir programı çalıştırabilirsiniz. Örneğin bir müzik programı ile şarkı çalabilir, bir video programı ile film/klip oynatabilir ya da isterseniz bir oyunu bile başlatabilirsiniz.
- Resimleri sıkıştırılmış jpg formatında kaydeder ve bu şekilde depolama kapasitesini ve resim kalitesini beraberce en iyi şekilde kullanırsınız.
- İstemediğiniz alandaki hareketleri es geçebilir, yüksek derinlik özelliği ile her bir piksel'i ayarlayabilirsiniz.

Gereksinimler:
DirectX 9 ve üzeri
Windows Media Player

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. zileliiii yolladı.   07-03-2013 21:32  

bilgisayar olmadan usb ile webcam ı güvenlik kamerasına dönüştüre bilirmiyiz