Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

CloneDVD

CloneDVD

5.6

4.2 / 5 - 75 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

DVD Kopyalama Programı


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Clone DVD kullanımı çok kolay ve hızlı bir DVD kopyalama programıdır.

Clone DVD kullanımı çok kolay ve hızlı bir DVD kopyalama yazılımı. Zaten bir sihirbaz halinde hazırlanmış olması her türden kullanıcı için ideal olan bir özellik. Clone DVD ile artık kopya korumalı DVD'leri de orijinaliyle aynı olacak şekilde kopyalamak mümkün. Çok hızlı çalışan program zaten clone CD güvencesiyle geliyor.

Artık; karmaşık olan DVD yazma işlemlerini DVD yazıcınız da desteklediği taktirde DVD+R,DVD-R,DVD+RW,DVD-RW gibi DVD medyalara çok rahat bir şekilde Clone DVD ile yazabilirsiniz. Sizin DVD formatını ayarlamanıza gerek kalmıyor çünkü program bunu kendi otomatik yapıyor.İçinde bulunan DVD tanıma programıyla her türden DVD yi tanıyor ve DVD sürücünüzle ortaklaşa çalışıyor.

CloneDVD, DVD'den DVD'ye kopyalama programı olarak bilinir fakat sadece DVD'ye değil, DVD'den sabit diske kopyalama yapmak da mümkün. İmaj dosyalarınızı çok rahat bir şekilde çıkarabilir sonra yine istediğiniz zaman Clone DVD ile DVD medyanıza yazabilirsiniz.Program sistemi kesinlikle hiç yormuyor ve gayet stabil bir çalışma ortamı sağlıyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış