Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

DAEMON Tools

DAEMON Tools

4.47.1

4.6 / 5 - 80 oy

Boot & Disk Yönetimi

>

Sanal CD Programı


Program İndir > Sistem Araçları > Boot & Disk Yönetimi

DAEMON Tools bir sanal cd sürücüsü oluşturma programıdır.

DAEMON Tools ile artık CD takıp çıkarma derdi kalmadı. Programın kurulumu çok basit ve sade. Program neredeyse her türden imaj dosyasını destekliyor.

Kullanımı: Programı kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra programın kendisini saat menüsüne yerleştirdiğini göreceksiniz. Progam simgesine sağ tıklayın ayarlar menüsünden istediğiniz kadar aygıtı seçin (4 taneyle sınırlı). Sonra önceden oluşturduğunuz imaj dosyasını yine menüden programa gösterin. Program sanki bir cd takmışsınız gibi imaj dosyanızı çalıştıracaktır.

Özellikleri: Bu program ile artık cd ile çalışan oyunlarınızı cd takmadan oynayabileceksiniz.Çünkü; program sanki oyunun cd'sini takmışsınız gibi gösterecek Windowsda kullanmak istediğiniz her cd için yeni bir imaj dosyası yaratmanız gerekecek.İmaj dosyalarınızı Nero yardımı ile yaratabilirsiniz.Desteklediği bazı popüler imaj türleri; iso, bin, cue sheet dosyaları ve clone cd, nero programlarının tüm imajları.(nrg vb.)

YeniKlasor Editör Yorumu: Program kullanım kolaylığı ile göz dolduruyor.Artık cd'lerinizin deforme olma olasılığı en aza inecek.Ücretsiz olması, 4 sanal sürücü oluşturabilmesi ve rakiplerinin aksine windows'u hiç yavaşlatmaması popüler olmasına yetiyor.

Limitler: Kişisel kullanım için ücretsiz olan programın internet kafe gibi yerlerde kullanıldığı zaman lisansının satın alınması gerekiyor.Bir lisans sadece bir bilgisayar için kullanılabiliyor.

DAEMON Tools'un bu en son sürümünde Windows 8 ile orata çıkan hatalar giderilmiştir...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış